terazmuzyka.pl
Film / serial 1117V  
mg | 11 lipca 2019
0

„Król lew” na drugim zwiastunie z polskim dubbingiem [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Odświeżony „Król lew” trafi do polskich kin już za nieco ponad tydzień!

„Król lew” trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jon Favreau, a za muzykę Hans Zimmer. Prace nad filmem ruszyły w 2017 roku. Pierwszy zwiastun nowej wersji został obejrzany ponad 224 miliony razy w ciągu 24 godzin, stając się drugim najchętniej oglądanym trailerem w historii zaraz po „Avengers: Infinity War” z 2017 roku, prześcigając trailery takich filmów jak „To” czy „Thor: Ragnarok”.

Beyoncé nagrała utwór do „Króla lwa”. Posłuchaj!

Niedawno pojawiały się kolejne spoty zapowiadające nową wersję „Króla lwa”, a teraz w sieci zaprezentowano drugi polski trailer filmu:

W polskiej wersji (kinowej) obok m.in. Danuty Stenki, Macieja i Jerzego Stuhrów zaśpiewa i zdubbinguje młodego SimbęPaweł Szymański, finalista 2 edycji The Voice Kids.

„Król lew” z 1994 roku to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych z wytwórni Disneya. Opowieść o przygodach Simby, syna Mufasy, zarobiła prawie miliard dolarów na całym świecie, stając się drugim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów (aktualnie spadł na pozycję 39.) oraz najlepiej zarabiającą animacją. Film zdobył też dwa Oscary i Złotego Globa.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group