terazmuzyka.pl
Film / serial 270V  
mg | 8 lipca 2019
0

„Król lew” w odświeżonej wersji doczekał się kolejnego spotu [WIDEO]

Już za kilkanaście dni swoją premierę będzie miała nowa wersja kultowego „Króla lwa”. W sieci pojawił się kolejny spot promujący oczekiwaną przez wielu animację.  

„Król lew” z 1994 roku to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych z wytwórni Disneya. Opowieść o przygodach Simby, syna Mufasy, zarobiła prawie miliard dolarów na całym świecie, stając się drugim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów (aktualnie spadł na pozycję 39.) oraz najlepiej zarabiającą animacją. Film zdobył też dwa Oscary i Złotego Globa.

Na ten rok planowana jest nowa wersja „Króla lwa” z komputerową animacją z udziałem takich gwiazd jak Donald Glover, Seth Rogen i Beyonce Knowles-Carter. W sieci pojawił się kolejny spot promujący produkcję:

„Król lew” trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jon Favreau, a za muzykę Hans Zimmer. Prace nad filmem ruszyły w 2017 roku. Pierwszy zwiastun nowej wersji został obejrzany ponad 224 miliony razy w ciągu 24 godzin, stając się drugim najchętniej oglądanym trailerem w historii zaraz po „Avengers: Infinity War” z 2017 roku, prześcigając trailery takich filmów jak „To” czy „Thor: Ragnarok”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group