terazmuzyka.pl
Film / serial 351V  
mg | 4 czerwca 2019
0

„Król lew” w odświeżonej wersji na nowym zwiastunie [WIDEO]

Już za kilka tygodni swoją premierę będzie miał remake kultowego „Króla lwa”. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź produkcji.

„Król lew” z 1994 roku to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych z wytwórni Disneya. Opowieść o przygodach Simby, syna Mufasy, zarobiła prawie miliard dolarów na całym świecie, stając się drugim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów (aktualnie spadł na pozycję 39.) oraz najlepiej zarabiającą animacją. Film zdobył też dwa Oscary i Złotego Globa.

Na ten rok planowana jest nowa wersja „Króla lwa” z komputerową animacją z udziałem takich gwiazd jak Donald Glover, Seth Rogen i Beyonce Knowles-Carter. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź produkcji:

„Król lew” trafi do kin 19 lipca 2019 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jon Favreau, a za muzykę Hans Zimmer. Prace nad filmem ruszyły w 2017 roku. Pierwszy zwiastun nowej wersji został obejrzany ponad 224 miliony razy w ciągu 24 godzin, stając się drugim najchętniej oglądanym trailerem w historii zaraz po „Avengers: Infinity War” z 2017 roku, prześcigając trailery takich filmów jak „To” czy „Thor: Ragnarok”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group