terazmuzyka.pl
Film / serial 179V  
mg | 19 maja 2020
2

„Krzyk 5”. David Arquette w obsadzie nowej odsłony kultowej serii horrorów

Kolejna część „Krzyku” nabiera kształtów, a dla fanów poprzednich odsłon dobra wiadomość – w filmie pojawi się David Arquette.

O pracach nad „Krzykiem 5” mówi się od kilku miesięcy. Poinformowano między innymi, że nad filmem pracować będą Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, których znamy chociażby z filmu „Zabawa w pochowanego”. Producentem wykonawczym ma być natomiast Kevin Williamson, czyli scenarzysta poprzednich części.

Teraz kolejna dobra informacja dla fanów serii – w „piątce” zagra David Arquette, który w czterech poprzednich częściach wcielał się w postać szeryfa Dewey’a Rileya.

Jestem podekscytowany, że zagram Dewey’a ponownie i zjednoczę się z moją „Krzykową” rodziną – nową i starą. „Krzyk” jest wielką częścią mojego życia i – zarówno z myślą o fanach, jak i o sobie – chcę uhonorować spuściznę Wesa Cravena.

Nieoficjalnie mówi się również, że w „Krzyku 5” ponownie zobaczymy Neve Campbell. Ta podobno jeszcze negocjuje swój kontrakt, ale wszystko jest na dobrej drodze.

Kinowa seria filmów „Krzyk” zadebiutowała w 1996 roku i, jak już zostało wspomniane, doczekała się czterech odsłon. W tym uniwersum rozgrywał się również serial pt. „Krzyk”, który zadebiutował w 2015 roku i doczekał się trzech sezonów. Niedawno mówiło się, że seria ma być kontynuowana, ale na razie nie ma znamy żadnych konkretów.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dio [85.117.***.***] dodano: 21.05.2020, 07:46 #1
Bez Wesa Cravena to nie ma prawa się udać.
Wielki fan Purpli [31.60.***.***] dodano: 21.05.2020, 11:28 #2
Bardzo się cieszę, super wiadomość, na pewno pójdę, to znaczy na pewno nie pójdę,
Nie pozdrawiam.....
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group