terazmuzyka.pl
Koncerty 1286V  
rf | 30 marca 2020
0

Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Karaś/Rogucki wystąpią na żywo w internecie

Kwarantanna na na to nowy cykl koncertów, w których udział wezmą znani polscy artyści.

Ze względu na kwarantannę nie mogą odbywać się trasy koncertowe, ale artyści szukają innych rozwiązań, dzięki którym będą mogli podzielić się z fanami swoją muzyką na żywo. Jednym z nich jest projekt Kwarantanna na na z transmisją koncertów na Facebooku.

Robert Bednarski, dyrektor regionalny Facebooka w Europie Środkowo-Wschodniej, mówi:

Kampania Kwarantanna na na to tylko część działań jakie Facebook podejmuje w tych szczególnych okolicznościach. Z dumą wspieramy inicjatywy takie jak #WzywamyPosiłki, Widzialna ręka i wiele innych. W tym projekcie chcemy jednoczyć się by nieść pomoc osobom starszym i samotnym, które są dziś w szczególnie trudnej sytuacji. Stawiamy w nim także na społeczną odpowiedzialność nas wszystkich. Pozostanie w domu ma głęboki sens dla powstrzymania epidemii, ale może też mieć duże znaczenie dla wspierania tych, którzy pozostają na zewnątrz niosąc bezpośrednią pomoc. - powiedział Robert Bednarski, dyrektor regionalny Facebooka w Europie Środkowo-Wschodniej.

W ramach projektu Kwarantanna na na już dzisiaj o godzinie 18.30 wystąpi Krzysztof Zalewski. Kolejna w kolejce jest Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki. Link to wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Terminy koncertów:

  • poniedziałek 30.03, 18.00  – Krzysztof Zalewski
  • środa, 1.04, 18.00 – Mery Spolsky
  • piątek 3.04, 18.00 – KARAŚ/ROGUCKI

REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group