terazmuzyka.pl
Koncerty 328V  
mg | 31 marca 2020
0

Krzysztof Zalewski. Obejrzyj zapis internetowego koncertu artysty [WIDEO]

Rozpoczął się cykl koncertów on-line. Pierwszym artystą, który zaprezentował swój repertuar w sieci, był Krzysztof Zalewski.

Wczoraj po godzinie osiemnastej Krzysztof Zalewski w wielkim stylu zainaugurował cykl koncertów domowych „Kwarantanna na na” w ramach akcji Facebooka #WspieramZDomu. Artysta w czasie rzeczywistym zagrał dla ponad 30-tysięcznej widowni.

Koncert mimo transmisji on-lineowej wywołał fale jak najprawdziwszych emocji i otworzył serca setek darczyńców, którzy wsparli działania Szlachetnej Paczki podczas trwającej epidemii.

Jeśli nie miałeś okazji do zobaczenia występu Krzysztofa Zalewskiego na żywo, poniżej znajdziesz zapis jego występu on-line:

Nie wiedziałem, że można zmieścić tyle osób w moim małym pokoju. Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tej akcji, bo stęskniłem się już za koncertami i kontaktem z publicznością. Nerwy spore, bo to pierwszy raz, ale już wyczekuję następnych

- powiedział Krzysztof Zalewski.

W najbliższą środę w ramach cyklu „Kwarantanna na na” będziemy mieli okazję uczestniczyć w domowym koncercie Mery Spolsky, a w piątek usłyszymy i zobaczymy występ duetu Karaś/Rogucki.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 360V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group