terazmuzyka.pl
Koncerty 251V  
mg | 16 czerwca 2020
11

Krzysztof Zalewski. Zobacz, jak powstawał niezwykły koncert artysty [WIDEO]

Internetowy koncert Krzysztofa Zalewskiego miał niecodzienny przebieg. Jeśli jesteś ciekawy, jak wyglądało jego przygotowanie, zapoznaj się z opublikowanym właśnie filmem.

Koncert Krzysztofa Zalewskiego #zrównoważonyprzeznature Solo Act został zarejestrowany 4 czerwca na Hali Dach Beskidów na Żywiecczyźnie. Wydarzenie było transmitowane na żywo na Facebooku oraz YouToube i oglądane przez blisko 180 tysięcy fanów.

Niestety występ został przerwany przez gwałtowną burzę, a artysta zdążył zagrać tylko cztery utwory. Teraz oddaje w Wasze ręce making of z tego pełnego emocji dnia:

Podczas wydarzenia Zalewski wziął sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – zaloopował je i nagrał na żywo, tworząc tym samym niepowtarzalną, muzyczną rzeczywistość.

Niestety koncert został przerwany przez nieprzewidywalną górską pogodę. Artysta zdążył zagrać jedynie cztery utwory zanim nas scenę nadciągnęłam gwałtowna i ulewna burza, która pokrzyżowała jemu i całej ekpie. Krzysztof Zalewski jednak nie byłby sobą, pozostawiając słuchaczy w niedosycie – dokończył swój występ w nieco mniej widowiskowej formie – śpiewając i grając na gitarze do kamerki swojego telefonu – temu skromnemu wykonaniu nie brakowało jednak wielkich emocji.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (11)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.146.***.***] dodano: 16.06.2020, 14:21 #1
Jakoś mnie nie interesują gwiazdeczki sygnowane logiem idola. Najbardziej sztucznego programu typu talent show.
Pokaż odpowiedzi (7)
Staś [79.191.***.***] dodano: 16.06.2020, 17:09 #9
Nie dotrwałem do połowy kawałka.
Pokaż odpowiedzi (1)
Take the Money and Crawl [80.48.***.***] dodano: 16.06.2020, 22:38 #11
Ładny makijaż! A tak poza tym to jest reklama wody.
Komentarze (11 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Koncerty 354V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 666V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group