terazmuzyka.pl
Newsy 5573V  
mc | 12 czerwca 2017
0

KSW 39: Tak Borysewicz i Ukeje otworzyli galę! „Zamki na piasku” na PGE Narodowym

Gala KSW 39: Colosseum, która odbyła się 27 maja, była jednym z największych wydarzeń sportowych tego roku w Polsce. Otworzyli ją Jan Borysewicz i Damian Ukeje, wykonując „Zamki na piasku”. Federacja KSW opublikowała ich występ w sieci, więc każdy może zobaczyć, jak to wyglądało.

Federacja KSW postarała się, by otwarcie na długo zapadło w pamięć kibiców zgromadzonych na PGE Narodowym w Warszawie. Jan Borysewicz wjechał na płytę stadionu na pace Jeepa w towarzystwie motocyklistów. Wtedy zabrzmiała świetnie znana melodia. Chwilę później można było usłyszeć wokal zwycięzcy pierwszej edycji „The Voice of Poland” Damiana Ukeje.

Przystanek Woodstock 2017. Znamy zwycięzców Złotego Bączka

Nie obyło się bez drobnej wpadki. Gdy Borysewicz i Ukeje w końcu spotkali się na podeście, na którym później prezentowali się zawodnicy, przybili sobie piątkę w chwili, gdy ten pierwszy powinien "grać"… Jeśli wcześniej ktoś miał jakieś wątpliwości, czy był to playback, w tym momencie został odarty ze złudzeń.

Gala KSW 39: Colosseum była drugą największą galą w historii MMA. Jak poinformowali organizatorzy, na trybunach PGE Narodowego w Warszawie zasiadło 57 766 widzów. Kibice oglądali m.in. Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego, Mariusza Pudzianowskiego, Popka Monstera, Roberta Burneikę, Marcina Różalskiego, Łukasza Jurkowskiego, Mateusza Gamrota czy Damiana Janikowskiego.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 620V  
0

Speculum powraca z Kazikiem Staszewskim [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 13 grudnia 2018
Newsy 100V  
0

Kanye West będzie nagrywał z Bobem Dylanem?

rf | fot. Alberto Cabello | 13 grudnia 2018
Newsy 620V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group