terazmuzyka.pl
Newsy 5732V  
mc | 12 czerwca 2017
0

KSW 39: Tak Borysewicz i Ukeje otworzyli galę! „Zamki na piasku” na PGE Narodowym

Gala KSW 39: Colosseum, która odbyła się 27 maja, była jednym z największych wydarzeń sportowych tego roku w Polsce. Otworzyli ją Jan Borysewicz i Damian Ukeje, wykonując „Zamki na piasku”. Federacja KSW opublikowała ich występ w sieci, więc każdy może zobaczyć, jak to wyglądało.

Federacja KSW postarała się, by otwarcie na długo zapadło w pamięć kibiców zgromadzonych na PGE Narodowym w Warszawie. Jan Borysewicz wjechał na płytę stadionu na pace Jeepa w towarzystwie motocyklistów. Wtedy zabrzmiała świetnie znana melodia. Chwilę później można było usłyszeć wokal zwycięzcy pierwszej edycji „The Voice of Poland” Damiana Ukeje.

Przystanek Woodstock 2017. Znamy zwycięzców Złotego Bączka

Nie obyło się bez drobnej wpadki. Gdy Borysewicz i Ukeje w końcu spotkali się na podeście, na którym później prezentowali się zawodnicy, przybili sobie piątkę w chwili, gdy ten pierwszy powinien "grać"… Jeśli wcześniej ktoś miał jakieś wątpliwości, czy był to playback, w tym momencie został odarty ze złudzeń.

Gala KSW 39: Colosseum była drugą największą galą w historii MMA. Jak poinformowali organizatorzy, na trybunach PGE Narodowego w Warszawie zasiadło 57 766 widzów. Kibice oglądali m.in. Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego, Mariusza Pudzianowskiego, Popka Monstera, Roberta Burneikę, Marcina Różalskiego, Łukasza Jurkowskiego, Mateusza Gamrota czy Damiana Janikowskiego.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1086V  
6

Paul Di'Anno (eks Iron Maiden) czeka na operację: Przechodzę przez piekło

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultural | 20 maja 2019
Newsy 4002V  
18

Krzysztof Cugowski o powrocie Budki Suflera: Tak nie może być

rf | fot. Piotr Bieniecki/fototeo.pl, CC BY-SA 3.0 | 18 maja 2019
Newsy 4657V  
26

Budka Suflera zapowiedziała powrót na scenę w zmienionym składzie

mg | fot. Piotr Bieniecki/fototeo.pl, CC BY-SA 3.0 | 17 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group