terazmuzyka.pl
Koncerty 166V  
mg | 1 czerwca 2020
0

Kult Akustik. Kolejne koncerty zostały przeniesione [NOWE DATY]

Występy z cyklu Kult Akustik zostały odwołane. Po Warszawie właśnie ogłoszono nowe daty występów zespołu w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Koncerty zostały przeniesione początkowo na maj (w pierwszej wersji miały odbyć się w marcu), ale sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie uspokoiła się, dlatego organizator podał nowe daty koncertów Kultu – chodzi o występy z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Wszystkie odbędą się w listopadzie tego roku

Poniżej szczegóły:

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają Kult za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu.

Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 361V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group