terazmuzyka.pl
Film / serial 1574V  
rf | 10 października 2019
0

„Kult. Film”. Poznaliśmy zwiastun [WIDEO]

Poznaliśmy zwiastun filmu dokumentalnego o zespole Kult, który trafi do kin już w listopadzie.

Kult. Film” to tytuł dokumentu o zespole Kult w reżyserii Olgi Bieniek. Film swoją premierę będzie miał 22 listopada 2019 roku, a już teraz można obejrzeć oficjalny zwiastun.

Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Prace nad dokumentem wystartowały już w 2014 roku, ale tempa nabrały dopiero w roku 2017. Jak w Radiu Gdańsk powiedziała producentka Olga Bieniek:

Nie chcieliśmy widzom sprzedać z jednej strony czegoś banalnego, a z drugiej sfałszowanego. To nie będzie film o historii zespołu. Ta produkcja ma przedstawić obraz, dzięki któremu będzie można się bardzo zbliżyć do bohaterów. Myślę, że tak blisko nikt nie był, również ja, choć sympatyzuję, uwielbiam i mam słabość do nich wszystkich

W filmie zobaczymy m.in. wątek Didiego, fana, który jeździ na koncerty Kultu zza granicy.  - Potrafił jechać stopem z Madrytu do Polski, do Berlina, Amsterdamu. Spędził też wiele nocy po klatkach i aresztach. To taki freak, który za wszelką cenę chciał po prostu dotrzeć do swoich idoli.

Tymczasem zespół Kult jak co roku jesienią ruszył w Pomarańczową trasę. Po dwóch przystankach w Irlandii grupa na początku października rozpoczęła polską część trasy koncertem w Rzeszowie. Trasa potrwa do 24 listopada i obejmie między innymi trzy koncerty w Warszawie w dniach 7-9 listopada.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
2

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group