terazmuzyka.pl
Newsy 710V  
rf | 26 czerwca 2020
5

Kult myśli o nowym albumie

Kult zamierza przystąpić do pracy nad następcą albumu „Wstyd”.

Na początku tego roku Kult odbył próby z myślą o nowym albumie studyjnym. Niestety, plany zespołu pokrzyżował koronawirus. Kazik Staszewski i Wojtek Jabłoński nagrali więc album „Zaraza”, ale nie przestali myśleć o nowej płycie Kultu.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Wojtek Jabłoński mówi:

Pandemia wszystkich przeraziła. Tomek Glazik, który mieszka w Londynie, drżał, że nie wróci do rodziny. Na szczęście ostatnim samolotem udało mu się przemieścić z Warszawy do Londynu. Dodatkowo Tomek Goehs jest z Poznania, Jeżyk z Zielonej Góry, a próby zawsze odbywają się w Warszawie. To była trudna, ale rozsądna decyzja, żeby przerwać pracę. Cały czas myślimy o nowej płycie i jak tylko będzie to logistycznie możliwe, weźmiemy się za nią.

Cały wywiad z Wojtkiem Jabłońskim i Kazikiem Staszewskim znajdziecie w lipcowym numerze „Teraz Rocka”, który jest już w sprzedaży. Piszemy w nim między innymi także o takich wykonawcach jak: Edyta Bartosiewicz, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Radzio z Chobielina [31.60.***.***] dodano: 26.06.2020, 13:18 #1
Kazik koniecznie piosenka o Kaczyńskim. Może, że pilnuje go 100 policjantów na dobę i Twój ból jest mniejszy niż ich ból czy jakoś tak. I jeszcze przesłanie do lemingów: NIE ŚWIRUJ IDŹ NA WYBORY. Tylko uważajcie na śmiercionośne karty do głosowania.
Pokaż odpowiedzi (1)
the buckteria [83.20.***.***] dodano: 26.06.2020, 16:34 #3
I znowu ten jad z prawej strony... I widzisz, gdybyś się choć trochę interesował twórczością Kazika czy Kultu to byś wiedział że Kazik nie bierze jeńców i komentuje rzeczywistość taką jaką ona jest bez względu na to kto rządzi. I w przeszłości dostało się chociażby z jego strony Lechowi Wałęsie... Nie może być tak że kiedy podczas pandemii wszyscy mamy zakaz wchodzenia na cmentarz to jeden jedyny szeregowy poseł jest po za jakimkolwiek prawem. Tak się składa że ja też pochowałem ojca i matkę jakiś czas temu i nie mogłem im tego dnia zapalić znicza i jakoś to przebolałem, no ale cóż widocznie Pana Jarosława K. /tak zgadłeś/ ... ból jest większy niż mój. Możesz być spokojny, Kazik na pewno nie wykorzysta na najnowszej płycie Kultu faktu takiego że Pana Jarosława K. ochrania około 20 milicjantów chociaż przy okazji sam sobie zadaj pytanie czy to jest normalne w tym kraju żeby zwykłego szeregowego posła ochraniała taka ilość ludzi? To ja mogę zadać inne pytanie: czego Pan Jarosław K. tak się boi? Ludzi? Tego co wyczynia z naszym krajem?
Pokaż odpowiedzi (1)
jfbnty [79.191.***.***] dodano: 26.06.2020, 17:40 #5
łe tam. Ten gość z irokezikiem chodzący z gitarą w przód i tył wyjątkowo działa mi na nerwy. Ja tam dziękuję.
Zobacz także
Newsy 955V  
7

Steve Hackett (eks Genesis) wskazuje najwspanialszy rockowy album

rf | fot. Mikemertes | 29 września 2020
Newsy 575V  
5

Burton C. Bell odszedł z Fear Factory

rf | 29 września 2020
Newsy 994V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 660V  
2

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group