terazmuzyka.pl
Koncerty 1313V  
mg | 10 grudnia 2019
0

Kult zagra dodatkowe koncerty na trasie „bez prądu” [DATY]

Trasa „Kult Akustik 2020”, która odbędzie się w lutym i marcu przyszłego roku, regularnie się powiększa. Wszystko z powodu ogromnego zainteresowania koncertami.

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca.

Niedawno, z powodu ogromnego zainteresowania, dodany został kolejny koncert w stołecznej Stodole – odbędzie się on 12 marca 2020 roku. Teraz natomiast zespół ogłosił, że zagra dodatkowy koncert również w Gdańsku. Kult ponownie odwiedzi Stary Maneż 27 lutego przyszłego roku.

Poniżej uaktualniona grafika ze wszystkimi koncertami trasy „Kult Akustik 2020”:

Bilety na wszystkie wymienione koncerty trafiły już do sprzedaży i dostępne są na stronie TicketClub.pl.

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają Kult za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu.

Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 233V  
10

Ørganek zapowiada trasę koncertową [DATY]

rf | fot. Itokyl | 17 września 2020
Koncerty 1029V  
5

Open'er Festival 2021. Znamy kolejnego headlinera!

mg | fot. Iksnigo | 16 września 2020
Koncerty 244V  
0

Steel Panther zagra w Polsce dwa koncerty w 2021 roku [DATY, BILETY]

mg | fot. David Jackson | 1 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group