terazmuzyka.pl
Koncerty 1198V  
mg | 10 grudnia 2019
0

Kult zagra dodatkowe koncerty na trasie „bez prądu” [DATY]

Trasa „Kult Akustik 2020”, która odbędzie się w lutym i marcu przyszłego roku, regularnie się powiększa. Wszystko z powodu ogromnego zainteresowania koncertami.

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca.

Niedawno, z powodu ogromnego zainteresowania, dodany został kolejny koncert w stołecznej Stodole – odbędzie się on 12 marca 2020 roku. Teraz natomiast zespół ogłosił, że zagra dodatkowy koncert również w Gdańsku. Kult ponownie odwiedzi Stary Maneż 27 lutego przyszłego roku.

Poniżej uaktualniona grafika ze wszystkimi koncertami trasy „Kult Akustik 2020”:

Bilety na wszystkie wymienione koncerty trafiły już do sprzedaży i dostępne są na stronie TicketClub.pl.

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają Kult za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu.

Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 512V  
0

OFF Festival 2020 z nowymi ogłoszeniami

rf | fot. fot: Andrzej Grygiel | 22 stycznia 2020
Koncerty 427V  
0

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 ogłosiło aż siedmiu nowych wykonawców

rf | fot. Radoslaw Kazmierczak | 22 stycznia 2020
Koncerty 239V  
0

Bon Iver wystąpi w Polsce

rf | 21 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group