terazmuzyka.pl
Film / serial 723V  
mg | 27 marca 2018
1

Kultowe „'Allo 'Allo!” pojawi się w ofercie Showmax

Cieszący się ogromną popularnością, kultowy serial „'Allo 'Allo!” zostanie w całości udostępniony za pośrednictwem platformy Showmax.

W Nouvion, małym miasteczku w okupowanej Francji, rozgrywała się akcja kultowego „'Allo 'Allo!”. Miliony widzów śledziły losy kochliwego René (Gorden Kaye), właściciela kawiarni, który angażuje się w pomoc partyzantom, ukrywa brytyjskich lotników i przetrzymuje niezwykle cenny obraz, pożądany przez bezwzględne Gestapo.

Tauron Life Festival Oświęcim - zagra wielka gwiazda rocka!

Swój niepowtarzalny klimat serial zawdzięcza przede wszystkim najwyższej jakości aktorstwu i rewelacyjnie stworzonym, groteskowym postaciom, uczestniczącym w serii zabawnych zdarzeń w kawiarni René. Bo czy można pozostać obojętnym wobec gestapo, Otto Flicka (Richard Gibson), wygłaszającego miłosne przemówienia w hitlerowskich stylu lub angielskiego oficera Crabtree (Arthur Bostrom) przebranego za niemieckiego żandarma? Swój udział w kultowych gagach miała również żona René, Edith (Carmen Silvera), przekonana o swoim muzycznym talencie oraz sado-masochistyczna Aryjka – Helga (Kim Hartman), paradująca w sukience zdobionej drobnymi swastykami.

Po raz pierwszy wszystkie odcinki 9 sezonów serialu od 29 marca dostępne będą w Internecie na Showmax.com.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
sygiswult dodano: 28.03.2018, 08:12 #1
Allo, allo, tu Nocny Jastrząb... czy to serwis 'Teraz Seriale'?
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group