terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1687V  
mg | 25 marca 2018
24

Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

Już za kilka dni w sprzedaży znajdzie się nowy numer naszego miesięcznika. Sporo miejsca poświęciliśmy takim wykonawcom jak Metallica, Behemoth, Jack White czy Kazik Staszewski.

Po wzięciu do rąk nowego „Teraz Rocka” szczególnie zadowoleni będą fani zespołu Metallica, ponieważ to właśnie słynnej amerykańskiej formacji poświęciliśmy kolejną już, 14-stronicową wkładkę. Od ostatniej – opublikowanej 15 lat temu – sporo działo się w zespole, dlatego postanowiliśmy podsumować ten ciekawy okres w jego funkcjonowaniu. Ponownie przyjrzeliśmy się, już z perspektywy czasu, starszym wydawnictwom, a także przypomnieliśmy historię najważniejszego metalowego wykonawcy w dziejach gatunku. A to wszystko przed koncertem, który Metallica zagra już 28 kwietnia w Krakowie!

Tony Iommi i Rob Halford będą współpracować?

Okładkę nowego „Teraz Rocka” zdobi natomiast Jack White, któremu poświęciliśmy obszerny artykuł. A skoro o dłuższych formach mowa, bohaterami naszych tekstów zostali również Kazik Staszewski, George Harrison, Joe Meek czy w końcu Marek Piekarczyk. Nie mniej ciekawie jest w wywiadach, ponieważ w kwietniowym „Teraz Rocku” znajdą się rozmowy z przedstawicielami takich zespołów jak Behemoth, A Perfect Circle, Editors, Cochise czy The Analogs.

Na łamach pojawi się kilka relacji z niezwykłych koncertów – zespołów Franz Ferdinand i Editors, a także Stevena Wilsona. Ponadto w numerze recenzje wszystkich najważniejszych rockowych wydawnictw, które ukazały się w ostatnich tygodniach, a także wiadomości ze świata ciężkich brzmień. To i znaczenie więcej w kwietniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi już w najbliższą środę, 28 marca.

Komentarze (24)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Czekam na wkładkę o Toto [188.165.***.***] dodano: 25.03.2018, 21:53 #1
Tak!!!!!!!! Wkładka o Metallice! Dobrze, że zrobili bo redakcja Teraz Wąsa prawie wcale o nich nie pisze... Czekam jeszcze na wkładkę o Oscarach
kizdub dodano: 25.03.2018, 22:18 #2
Przeambitna wkładka, szalenie odkrywcza, szkoda nawet pisać...
Kokka [79.175.***.***] dodano: 25.03.2018, 22:31 #3
Wkładka o Metallice! NIE WIERZĘ! JAK MOŻNA TAK SIĘ POGRĄŻAĆ?
aux80 dodano: 25.03.2018, 22:35 #4
No przyznam że mnie zatkało jak zobaczyłem kto we wkładce Uśmiech To już nie jest śmieszne, to jest tragiczne. Na kolejne wkładki proponuję Pink Floyd, Nirvanę i Iron Maiden. Żenadę odstawiacie coraz większą w kwestii wkładek, choć za Kiss i Alice Coopera macie plusik.
seth dodano: 25.03.2018, 22:53 #5
Lubię Metallice ale czy na prawdę nie ma innych kapel? Mieliście teraz fantastyczną okazję na wkładkę o Illusion z okazji wydania nowej płyty. Zespół to niezwykle ważny dla polskiego rocka.
Pokaż odpowiedzi (2)
kadakrystian dodano: 25.03.2018, 22:54 #7
Rozumiem, że to PRIMA APRILS z wkładką?
Scheisskopf dodano: 25.03.2018, 23:02 #8
No cóż... ja nie powiem, żebym był szczególnie zdziwiony wyborem wkładkowym. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu nie było powtórek. Zastanawiałem się tylko: Judas czy Meta?
Oby tylko w następnych miesiącach nie było powtórek ani takich kwiatków jak miesiąc tamu z Rayem, to jakoś tą Metę zaakceptuję i przeczytam po raz kolejny czekając na prawdziwy konkret.
Pokaż odpowiedzi (1)
bbfan [77.255.***.***] dodano: 26.03.2018, 00:52 #10
Mogliście zrobić wkładkę z kimś bardziej zasłużonym np. Nocny Kochanek czy Greta Van FleetUśmiech to są jaja!
snake charmer [153.19.***.***] dodano: 26.03.2018, 08:19 #11
Metallica we wkładce już była. Czasem mam wrażenie, że redaktorzy "Teraz Rocka" robią na złość swoim czytelnikom pisząc ciągle o tym samym. Twórczość tylu wybitnych zespołów nie była w tym czasopiśmie opisywana, a oni w kółko o tych samych...
deFranco dodano: 26.03.2018, 08:22 #12
A dla mnie wkładka z Metallicą byłaby bardzo dobrym pomysłem.
Pod jednym warunkiem. Że byłaby to pierwsza wkładka o nich.
mattyjas [83.20.***.***] dodano: 26.03.2018, 08:23 #13
Niedawno sobie to podsumowałem. W starym "Tylko Rocku" czyli do 2000 roku było około 50 wkładek artystów którzy nigdy nie zostali powtórzeni w "Teraz Rocku" od marca 2003r. No Metallica ma już chyba łącznie 4 wkładkę.Nieźle...
A Light In The Black [153.19.***.***] dodano: 26.03.2018, 08:26 #14
Nie rozumiem promocji tego marnego zespoliku - Behemotha przez szanownych dziennikarzy TR. Przecież Darski i jego koledzy, którzy swoją popularność zdobyli dzięki tanim prowokacjom, chęcią szokowania za wszelką cenę i mrocznemu image'owi muzycznie nie mają nic ciekawego do zaprezentowania.
jimi [31.182.***.***] dodano: 26.03.2018, 08:53 #15
to co szanowna REDAKCJA proponuje to juz zakrawa o brak poszanowania dla czytelników....trudno sa inne gazety i internet ...ja JUŻ dziekuję...byłem z WAMI długo ale ...NIE KUPUJE ....tego ....magazynu powielajacego swoje ulubione grupy !!!!!
Pokaż odpowiedzi (4)
b [95.40.***.***] dodano: 26.03.2018, 11:17 #20
Myślałam, że napiszecie coś o Albarnie który skończył 3 dni temu 50 lat. Jakby nie patrzeć jest muzykiem, o którym warto wspomnieć
Antek [91.240.***.***] dodano: 26.03.2018, 16:59 #21
Jeśli chodzi o wkładki to Metallicy dawno nie było ale inni tez czekają. Wiem, że niektóre kapele są już niepopularne, mało rockowe lub zapomniane ale powinny mieć swoje miejsce (Grateful Dead, Jefferson Airplane, Jeff Beck, Rory Gallagher, Crosby Stilla Nash, Spooky Tooth, Gente Giant, Chicken Shak, Rod Stewart ale również inne np. z australijskie Buffalo) - co na to redakcja?
Antek [91.240.***.***] dodano: 26.03.2018, 17:02 #22
Jeśli chodzi o wkładki to Metallicy dawno nie było ale inni tez czekają. Wiem, że niektóre kapele są już niepopularne, mało rockowe lub zapomniane ale powinny mieć swoje miejsce (Grateful Dead, Jefferson Airplane, Jeff Beck, Rory Gallagher, Crosby Stilla Nash, Spooky Tooth, Gente Giant, Chicken Shak, Rod Stewart ale również inne np. z australijskie Buffalo) - co na to redakcja?
Snake [31.0.***.***] dodano: 26.03.2018, 20:46 #23
No żesz k...a (że tak się wyrażę)e:-(
Przyłączam się do fali krytyki.
Albo dajecie artystów, którzy już byli parę lat temu, albo (czego się boję) zaczniecie pisać o artystach, którzy niedawno umarli.
Taki mamy klimat???
Obserwator [83.9.***.***] dodano: 27.03.2018, 19:57 #24
The Verve, Noel Gallagher i Oasis.Najbardziej chciałbym The Verve.Urban Hymns wspaniała płyta Storm In Heaven psychodelia pełną piersią.