terazmuzyka.pl
Newsy 273V  
mg | 6 kwietnia 2020
1

Lady Gaga pokazała okładkę nowej płyty na Instagramie

Początkowo Lady Gaga zapowiedziała, że jej nowy album – „Chromatica” – opublikowany zostanie w kwietniu. Plany musiała zmienić, ale fanom postanowiła pokazać okładkę płyty.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Lady Gaga zdecydowała się na przesunięcie premiery nowej płyty. Album zatytułowany „Chromatica” miał zostać opublikowany w najbliższy piątek, ale artystka zdecydowała, że nie jest to odpowiedni moment. Na razie nie wiadomo, kiedy płyta ujrzy światło dzienne.

Lady Gaga już pod koniec lutego opublikowała pierwszy singiel promujący „Chromaticę” – mowa o utworze „Stupid Love”. Teraz, kiedy zdecydowano o przesunięciu premiery wydawnictwa, postanowiła zaprezentować fanom okładkę albumu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Chromatica 2020

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Poniżej natomiast znajdziecie wspomniany singiel „Stuipid Love”:


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
karol dodano: 07.04.2020, 21:12 #1
Jest moc, teraz tylko czekać na teledysk w gigerowskich klimatach.
Zobacz także
Newsy 1091V  
14

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1302V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group