terazmuzyka.pl
Film / serial 474V  
mg | 9 października 2018
0

Lady Gaga udostępniła „Look What I Found” – to kolejna zapowiedź filmu „Narodziny gwiazdy”

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu „Narodziny gwiazdy”, w którym w głównej roli zobaczymy Lady Gagę. To właśnie ona odpowiedzialna jest za sporą część soundtracku hollywoodzkiej produkcji.

Na festiwalach filmowych w Wenecji oraz Toronto odbyły się pierwsze światowe pokazy filmu „Narodziny gwiazdy”. Obraz z zbiera świetne recenzje. W portalu Rotten Tomatoes tytuł może poszczycić się wynikiem 95% pozytywnych opinii krytyków. „Narodziny gwiazdy” pojawią się w polskich kinach 30 listopada.

Lady Gaga rozpuszczała fałszywe recenzje filmu „Venom”?

Wcześniej, bo już 5 października do sklepów trafiła wyjątkowa ścieżka dźwiękowa z filmu „Narodziny gwiazdy”. Na wydawnictwie znalazło się 19 różnorodnych stylistycznie utworów oraz 15 dialogów pochodzących z produkcji. Wszystkie są śpiewane przez Lady Gagę i Bradleya Coopera – solo lub w duecie.

Jednym z utworów promujących film jest „Shallow”, który jakiś czas temu trafił do sieci, a teraz opublikowany został utwór „Look What I Found”, którego teledysk zawiera fragmenty z hollywoodzkiej produkcji:

Lady Gaga powalczy o Oscara

Film Bradleya Coopera „Narodziny gwiazdy” na pewno powalczy o większość filmowych nagród. Ujmująca, uniwersalna historia, a także świetne aktorstwo – samego reżysera, ale również towarzyszącej mu Lady Gagi. A może przede wszystkim jej. 

Wszyscy są zgodni bowiem, że największą wygraną filmu „Narodziny gwiazdy” jest Lady Gaga, która – zdaniem niektórych specjalistów – powinna skupić się od teraz na filmie, a nie wokalnych popisach. Stephanie Zacharek z magazynu „Time” napisała:

Zaskoczeniem jest, jak charyzmatyczną postacią może być Gaga, gdy zrezygnuje z ekstremalnego scenicznego make-upu, dziwacznych peruk i pomysłowych kostiumów.

Recenzentka napisała – w kontekście Gagi – że możemy mówić o „narodzinach filmowej gwiazdy”. Podobnych opinii można znaleźć znacznie więcej, a występowi piosenkarki poświęcane są całe obszerne akapity.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group