terazmuzyka.pl
Koncerty 366V  
mg | 10 stycznia 2020
0

Laibach zapowiedział dwa koncerty w Polsce [DATY, BILETY]

Niezwykle popularny w naszym kraju zespół Laibach ogłosił szczegóły trasy koncertowej. Obejmuje ona dwa koncerty w Polsce! 

Laibach powróci do Polski w ramach kontynuacji trasy „The Sound Of Music”, promującej album o tym samym tytule, który opublikowany został w 2018 roku. Słoweńska grupa zaprezentuje się u nas dwukrotnie i wykona set złożony z utworów ze swojej najnowszej produkcji, uzupełniony o numery z albumów, takich jak: „Also Sprach Zarathustra”, „Spectre”, „Kapital” czy „Volk”.

Polskie koncerty Laibach w związku „The Sound Of Music Tour” odbędą się 24 maja w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później – 25 maja – w gdańskim B90.

Przedsprzedaż biletów na koncerty ruszy już w najbliższy poniedziałek, 13 stycznia.

Laibach powstał już 40 lat temu na terenie ówczesnej Jugosławii, w przemysłowym mieście Trbovlje. Zespół jest cały czas najbardziej uznanym na świecie projektem muzycznym, który wyszedł z byłych krajów komunistycznych Europy Wschodniej i Środkowej. Założony w roku śmierci ojca założyciela kraju, Josipa Broza Tito, zyskiwał sławę w czasach, gdy Jugosławia rozpadała się.


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!


Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 435V  
1

Download Festival 2020 odwołany

mg | 26 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group