terazmuzyka.pl
Newsy 978V  
rf | fot. Adam Kliczek | 24 sierpnia 2019
0

Łąki Łan publikuje teledysk i zapowiada nową płytę [WIDEO]

Zespół Łąki Łan zaprezentował nowy utwór, który zapowiada nową płytę.

Zespół Łąki Łan zaprezentował utwór „Lass”, który zapowiada nową studyjną płytę. Premiera płyty zapowiadana jest na jesień 2019 roku. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Tak o utworze „Lass” pisze sam zespół:

LASS - baśniowy przyjaciel, strażnik korzeni, duchowy inspirator, pokorny inhalator. Troszczy się o nas od prawieków. Czas zatroszczyć się o niego. Łąki Łan składa hołd i zaprasza do odnowienia radosnej, głębokiej, czystej relacji z Żywym Leśnym Królestwem z którym wszyscy jesteśmy nierozerwalnie połączeni. Czas do Lasu iść znowu!

Poniżej możecie obejrzeć klip do utworu.

Zespół Łąki Łan łączy w swojej twórczości brzmienia rockowe, elektroniczne i funkowe. Grupa powstała w 1999 roku w Warszawie. Debiutancki album Łąki Łan ukazał się w 2005 roku pod tytułem „Łąki Łan”. W kolejnych latach ukazywały się dobrze przyjęte albumy, a grupa wylansowała takie przeboje jak „Łan pała”, „Lovelock”, „Bombaj” czy „Pola ar”. Grupa słynie z widowiskowych koncertów, wielokrotnie występowała na takich festiwalach, jak Przystanek Woodstock, Coke Live Music czy Open’er. Jego członkowie zaangażowani są w organizację festiwalu Kazimiernikejszyn.

Dyskografię Łąki Łan zamyka wydany w 2016 roku album „Syntonia”, który otrzymał status Złotej Płyty.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1123V  
13

Czesław Niemen zmarł 16 lat temu. Przypominamy jego przebój w wersji Metalliki [WIDEO]

rf | fot. Гражина Рутовска | 17 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group