terazmuzyka.pl
Newsy 228V  
mg | 26 maja 2020
2

Lana Del Rey zapowiedziała nowy album. Kiedy premiera?

„Chemtrails Over The Country Club” to tytuł nowej płyty, którą właśnie zapowiedziała Lana Del Rey.

Lana Del Rey zapowiedziała właśnie premierę nowego albumu. Płyta zatytułowana „Chemtrails Over The Country Club” ma zostać opublikowana już 5 września. Artystka zaskoczyła fanów, ponieważ od publikacji jej poprzedniego wydawnictwa – „Norman Fucking Rockwell” – pod koniec sierpnia minie zaledwie rok.

Lana Del Rey wiadomość przekazała na swoim Instagramie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lana Del Rey (@lanadelrey)

35-letnia Del Rey w swojej twórczości łączy barokowy pop, dream pop i muzykę rockową. Ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych. Jest aktywna na scenie muzycznej od 2005 roku. Jej ostatni album, wspomniany „Norman Fucking Rockwell”, był nominowany do Grammy w dwóch kategoriach.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Swell [89.204.***.***] dodano: 27.05.2020, 19:11 #1
No ciekawe, czy Lana Del Ray będzie w stanie powtórzyć sukces po znakomitym Norman Fucking Rockwell. Obawiam się, że Lana swój szczyt artystyczny, osiągnęła na wspomnianym albumie i czy będzie w stanie go powtórzyć. Czekam z zaciekaweniem i oczekiwaniem...
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 659V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group