terazmuzyka.pl
Film / serial 664V  
rf | fot. creepin Death | 27 marca 2019
0

Lars Ulrich (Metallica) zajmie się tworzeniem soundtracków?

Perkusista Metalliki przyznał, że chciałby tworzyć ścieżki dźwiękowe do filmów wyłącznie na instrumentach perkusyjnych. Czy to zadziała?

Lars Ulrich wziął niedawno udział w tworzeniu soundtracku do produkcji Netflixa zatytułowanej „Triple Frontier”. Perkusista Metalliki zapowiada, że na tym jego ambicje się nie kończą.

Metallica reaguje na błyskawicznie znikające bilety

Lars Ulrich w wywiadzie dla „Rolling Stone” powiedział:

Zacząłem rozmyślać nad tym, jakby to było stworzyć ścieżkę dźwiękową wyłącznie na bębnach i instrumentach perkusyjnych. Nie wykorzystywałbym żadnych instrumentów melodycznych, tylko rytmy, puls i beaty. Manipulując dźwiękiem można uzyskać rozmaite efekty. Byłaby to świetna zabawa.

Tymczasem Metallica ogłosiła drugi koncert z orkiestrą pod hasłem „S&M2”. Odbędzie się on dwa dni po pierwszym, błyskawicznie wyprzedanym koncercie, 8 września 2019 roku również w San Francisco. Wejściówki będą tylko i wyłącznie dostępne dla członków fanklubu zespołu.

Dowiedzieliśmy się i zrozumieliśmy błąd, który popełniliśmy w kwestii sprzedaży biletów na pierwszy koncert. Uznaliśmy, że chcemy sprawę naprostować i z radością ogłaszamy drugi koncert w Chase Center w San Francisco, który odbędzie się 8 września. Pierwsze postanowienie: bilety nie trafią do publicznej sprzedaży!

- napisał zespół.

Wcześniej, w ramach regularnej trasy, Metallica wystąpi w Polsce ponownie, już 21 sierpnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie zespół Ghost.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group