terazmuzyka.pl
Film / serial 551V  
rf | fot. creepin Death | 27 marca 2019
0

Lars Ulrich (Metallica) zajmie się tworzeniem soundtracków?

Perkusista Metalliki przyznał, że chciałby tworzyć ścieżki dźwiękowe do filmów wyłącznie na instrumentach perkusyjnych. Czy to zadziała?

Lars Ulrich wziął niedawno udział w tworzeniu soundtracku do produkcji Netflixa zatytułowanej „Triple Frontier”. Perkusista Metalliki zapowiada, że na tym jego ambicje się nie kończą.

Metallica reaguje na błyskawicznie znikające bilety

Lars Ulrich w wywiadzie dla „Rolling Stone” powiedział:

Zacząłem rozmyślać nad tym, jakby to było stworzyć ścieżkę dźwiękową wyłącznie na bębnach i instrumentach perkusyjnych. Nie wykorzystywałbym żadnych instrumentów melodycznych, tylko rytmy, puls i beaty. Manipulując dźwiękiem można uzyskać rozmaite efekty. Byłaby to świetna zabawa.

Tymczasem Metallica ogłosiła drugi koncert z orkiestrą pod hasłem „S&M2”. Odbędzie się on dwa dni po pierwszym, błyskawicznie wyprzedanym koncercie, 8 września 2019 roku również w San Francisco. Wejściówki będą tylko i wyłącznie dostępne dla członków fanklubu zespołu.

Dowiedzieliśmy się i zrozumieliśmy błąd, który popełniliśmy w kwestii sprzedaży biletów na pierwszy koncert. Uznaliśmy, że chcemy sprawę naprostować i z radością ogłaszamy drugi koncert w Chase Center w San Francisco, który odbędzie się 8 września. Pierwsze postanowienie: bilety nie trafią do publicznej sprzedaży!

- napisał zespół.

Wcześniej, w ramach regularnej trasy, Metallica wystąpi w Polsce ponownie, już 21 sierpnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie zespół Ghost.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group