terazmuzyka.pl
Pitbulek 3443V  
rf | fot. Instagram | 6 października 2018
0

Lars Ulrich z życzeniami na 90. urodziny ojca i fantastyczną galerią [FOTO]

Lars Ulrich złożył szczere i serdeczne życzenia swojemu ojcu z okazji urodzin, a przy okazji opublikował niezwykłe zdjęcia z rodzinnego albumu. Ojciec perkusisty Metalliki skończył 90 lat.

Torben Ulrich skończył 4 października 2018 roku 90 lat. Z tej okazji Lars Ulrich złożył mu szczere i serdeczne życzenia.

Perkusista Metalliki na swoim profilu Instagram złożył życzenia ojcu aż dwukrotnie – raz w dniu urodzin, a drugi raz dzień później, gdyż, jak przyznał, Duńczycy poważnie podchodzą do okrągłych rocznic.

Metallica z kolejną zapowiedzią wypasionego boxu [WIDEO]

W pierwszym poście Lars Ulrich napisał:

Wszystkiego najlepszego Tato. Wszystkiego najlepszego Molly! Gratulacje z okazji ukazania się nie jednej a dwóch książek, otwarcia wystawy i ukończenia najnowszego filmu. Takie rzeczy są inspirujące na każdym możliwym poziomie. Ale możliwe, że największym osiągnięciem jest to, że cała ekipa przez cztery dni spędziła w Kopenhadze bez śpiewania „Hurra, hurra” na twoją prośbę.

W drugim natomiast napisał:

Jako że jesteśmy Duńczykami, a Duńczycy podchodzą do „okrągłych” urodzin bardzo poważnie, specjalnie dla Was, kolejne życzenia dla mojego inspirującego ojca z okazji 90. urodzin. Far forhelvede, jesteś najfajniejszy z najfajniejszych. Nie usuwać tego.

W powyższym poście Lars umieścił galerię zdjęć z ojcem z różnych lat. Możecie ją przeglądać, klikając na strzałkę w prawo.

Torben Ulrich urodził się 4 października 1928 roku. Od młodych lat grał w tenisa, początkowo amatorsko, a później też profesjonalnie. W 1976 roku znalazł się wśród najlepszych tenisistów świata, a w 1977 roku, w wieku 49 lat stał się najstarszym tenisistą w historii Davis Cup.

Torben Ulrich współpracował także w roli autora z wieloma duńskimi gazetami, w których pisał o muzyce, głównie o jazzie. Sam także grał na klarnecie w zespole jazzowym. W 2006 roku z freejazzowym trio Clinch wydał płytę „Dice, Done”. Oprócz tego zajmuje się także malarstwem i filmami.

 

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 6714V  
2

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

rf | fot. Adam Bielawski | 13 czerwca 2019
Pitbulek 1875V  
6

Jack White i Jack Black wreszcie się spotkali [FOTO]

rf | fot. David James Swanson | 6 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group