terazmuzyka.pl
Newsy 1667V  
rf | 14 lutego 2018
2

Led Zeppelin z hologramem Johna Bonhama? „Oddałbym wszystkie pieniądze"

Czy ktoś chciałby zobaczyć Led Zeppelin z hologramem perkusisty, Johna Bonhama? Jest przynajmniej jedna taka osoba.

Tracii Guns, gitarzysta LA Guns i jeden z założycieli Guns N’ Roses przyznał, że oddałby wszystkie pieniądze, żeby obejrzeć Led Zeppelin z hologramem Johna Bonhama.

Metallica otrzyma muzycznego Nobla

W wywiadzie dla „Bladerunner Radio” Tracii Guns wypowiedział się o pomyśle organizowania koncertów z udziałem hologramów zmarłych gwiazd. Zaczął od pochwalenia koncertów z hologramem Ronniego Jamesa Dio:

To coś wspaniałego. Kilka osób marudzi, zawsze się takie znajdą, ale jeśli jesteś fanem Ronniego Jamesa Dio i chcesz zobaczyć ten zespół i usłyszeć Rippera Owensa to wspaniała rzecz.

Poza tym część dochodów idzie na rzecz fundacji walki z rakiem, więc nie ma w tym nic złego. Hologramy mogą wydawać się dziwaczne, ale są spoko.

Następnie Tracii Guns zaproponował trasę Led Zeppelin z udziałem hologramu Johna Bonhama:

Jeśli Robert Plant, Jimmy Page i John Paul Jones zechcieliby grać z hologramem Johna Bonhama, oddałbym wszystkie pieniądze, żeby to zobaczyć. Naprawdę. Dałbym wszystko, żeby zobaczyć hologram Johna Bonhama na żywo.

Byłbym tym bardzo podekscytowany, bo to coś niesamowitego.

John Bonham zmarł 25 września 1980 roku, a Led Zeppelin uległ rozwiązaniu. Grupa jednak kilkukrotnie reaktywowała się na pojedyncze występy. Ostatni z nich miał miejsce 10 grudnia 2007 roku, kiedy to zespół wystąpił w londyńskiej O2 Arena. Johna Bonhama zastąpił jego syn, Jason.

W ostatnich latach krążyło dużo plotek na temat potencjalnej reaktywacji Led Zeppelin, jednak nawet najbardziej lukratywne oferty organizatorów (ponoć sięgające aż 14 milionów dolarów za jeden koncert) nie skłoniły grupy do reaktywacji. Jeden z organizatorów festiwalu Desert Trip, który ubiegał się o Led Zeppelin, zdradził, że Jimmy Page był chętny zagrać, ale nie zgodził się na to Robert Plant.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Andrzej J23 [93.105.***.***] dodano: 14.02.2018, 18:08 #1
Nie sądzę, aby zagrali choć jeden raz...
Miroslav Zielinsky dodano: 16.02.2018, 10:10 #2
to może hologram Ryśka Riedla
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group