terazmuzyka.pl
Koncerty 3269V  
mg | 13 listopada 2019
4

„Legendy Metalu” odwołane? Organizator wydał oświadczenie

Choć wczoraj zespół Vader poinformował, że druga część trasy „Legendy Metalu” została odwołana, teraz organizator poinformował o przeniesieniu koncertów.

Jeszcze wczoraj, po tym co napisano na profilu zespołu Vader na Facebooku, wydawało się, że cztery zaplanowane na koniec roku koncerty z cyklu „Legendy Metalu” zostały odwołane. Zespół kazał jednak czekać na oświadczenie organizatora. To właśnie się pojawiło i wynika z niego, że koncerty nie odbędą się w grudniu, a kilka miesięcy później.

Poniżej fragment wpisu:

Z przykrością informujemy, że druga część trasy LEGENDY METALU zostaje przeniesiona na pierwszy kwartał roku 2020. Niestety pojawiły się trudności, które spowodowały, że nie będziemy w stanie dostarczyć Wam show o takiej jakości, jakiej oczekujecie i na jaką zasługujecie.

Warto odnotować, że nowe terminy nie zostały jeszcze podane, ale bilety kupione na tegoroczne koncerty zachowują ważność. Można je oczywiście również zwrócić w miejscu zakupu. W najbliższym czasie mają zostać podane nowe daty czterech koncertów, które miały odbyć się w Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu i Gliwicach.

 

Kat & Roman Kostrzewski

Kat to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii polskiej muzyki metalowej. W 2004 roku byliśmy świadkami rozłamu, po czym Ireneusz Loth i Roman Kostrzewski powołali do życia zespół pod szyldem Kat & Roman Kostrzewski. Obecnie jedynym artystą z pierwotnego składu grupy Kat jest wokalista Roman Kostrzewski. Zespół wypuścił cztery albumy: „Biało-czarna”, „Buk-akustycznie” ponownie zarejestrowany kultowy materiał „666”, i najnowszy „Popiór”, który niejednokrotnie przez media jest porównywany z klasycznym albumem „Bastard”.

Acid Drinkers

Poznańskie Kwasożłopy, których od ponad 30 lat rdzeniem jest trio Titus, Popcorn i Ślimak to koncertowa petarda. Acid Drinkers są jednym z najaktywniejszych koncertowo zespołów w Polsce, ciągle w wyśmienitej formie. Każdy fan polskiego metalu zna ich kultowe „Infernal Connection” (1996) czy „High Proof Cosmic Milk” (1998), wydaną zaś w 2016 roku płytą Peep Show znów pokazują, jak się gra thrash metal!

Vader

Vader to legenda polskiego death metalu i muzyczny towar eksportowy od wielu lat. Przez lata dowodzona przez Piotra Wiwczarka serwuje fanom death/thrash metal na całym świecie. To autorzy „Necrolust”, czyli najlepiej sprzedającego się demo w historii death metalu, zaskakującej EPki Kingdom z remiksami w stylu techno oraz kawałka Sword Of The Witcher promującego grę RPG The Witcher. Nowy album, mający się ukazać jeszcze w 2019 roku, będzie utrzymany w stylu Grand Deceiver z EPki „Thy Messenger”, który lider zespołu podsumowuje jako „najbardziej okrutny i brutalny w historii zespołu”.

Quo Vadis

Szczecińska kapela Quo Vadis grająca progresywny death/thrash metal działa na polskiej scenie nieprzerwanie od 30 lat. Dotychczas wydali między innymi dziewięć studyjnych albumów, koncertowe DVD oraz kompilację podsumowującą muzyczną działalność zachodniopomorskiej formacji. Występowali na Metalmanii, festiwalu w Jarocinie oraz Przystanku Woodstock. Warto również wspomnieć, że kapela nagrała dwa utwory do filmu w reżyserii Bogusława Lindy „Sezon na leszcza”.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
legion (bo jest nas wielu) [83.26.***.***] dodano: 13.11.2019, 13:57 #1
ale co się stało? łazienka nadal jest zamknięta?
Lajsta [73.57.***.***] dodano: 14.11.2019, 03:21 #2
Podobno wodomierzy nie było w toaletach
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 14.11.2019, 09:41 #3
Dodajcie TSA, Turbo, Mech...
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 14.11.2019, 09:47 #4
no i legenda Test Fobii (Kreon)! grali na stadionach za komuny!
Zobacz także
Koncerty 362V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group