terazmuzyka.pl
Koncerty 677V  
mg | 25 kwietnia 2019
0

Lenny Kravitz w Polsce. Poznaliśmy gościa specjalnego

Lenny Kravitz pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej „Raise Vibration Tour” promującej najnowszy studyjny krążek. Legendarny amerykański artysta wystąpi już na początku maja.

Lenny Kravitz wystąpi 8 maja Atlas Arenie w Łodzi. Podczas nowej trasy koncertowej muzyk będzie promował swój najnowszy, jedenasty już studyjny album „Raise Vibration”, który ukazał się na rynku 7 września 2018 roku nakładem BMG. Organizatorem koncertu jest Live Nation

Właśnie ogłoszono, że jako gość specjalny podczas koncertu Kravitza pojawi się 23-letnia Annahstasia Enuke.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista zdobył wiele nagród w swojej karierze, między innymi cztery statuetki Grammy. Na swoim koncie ma - tak już zostało to wcześniej wspomniane - jedenaście albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 2876V  
10

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie

rf | fot. Facebook | 21 maja 2019
Koncerty 634V  
1

Merry Christless 2019. Poznaliśmy skład tegorocznej imprezy!

mg | fot. Christian Martin Weiss | 21 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group