terazmuzyka.pl
Koncerty 719V  
szy | 12 września 2018
1

Lenny Kravitz w przyszłym roku zagra w Polsce

Lenny Kravitz pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej „Raise Vibration Tour” promującej najnowszy studyjny krążek. Legendarny amerykański artysta - po raz kolejny - zagra w naszym kraju w przyszłym roku.

Lenny Kravitz wystąpi 8 maja 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas nowej trasy koncertowej muzyk będzie promował swój najnowszy, jedenasty już studyjny album „Raise Vibration”, który ukazał się na rynku 7 września nakładem BMG. Organizatorem koncertu jest Live Nation

W sieci pojawił się wakacyjny utwór Lenny'ego Kravitza [AUDIO]

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista zdobył wiele nagród w swojej karierze, między innymi cztery statuetki Grammy. Na swoim koncie ma - tak już zostało to wcześniej wspomniane - jedenaście albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Bilety na przyszłoroczny występ Kravitza w naszym kraju (w cenach od 195 zł) będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation od jutra, 13 września, od godz. 10:00 do 14 września (piątek) do godz. 9:00. Ogólna sprzedaż ruszy natomiast w najbliższy piątek o 10.00.

Ostatni raz Lenny Kravitz zagrał w Polsce całkiem niedawno. 8 czerwca zawitał do Tauron Areny w Krakowie. 

Na najnowszym albumie muzyka, „Raise Vibration”, znalazło się 12 premierowych kompozycji, w tym „Low", do którego zresztą powstał teledysk (w serwisie YouTube wyświetlono go już ponad 7 milionów razy!). Możecie się z nim zapoznać poniżej:

Lenny Kravitz, w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone", przyznał, że prace nad tym albumem nie należały do najłatwiejszych:

Naprawdę nie byłem pewny, dokąd mam pod względem muzycznym zmierzać. Nigdy, w swojej karierze, nie byłem tak zdezorientowany, nie wiedziałem co dalej zrobić. To było dość przerażające. Nie wiesz, kiedy taka sytuacja może cię spotkać.

Jednakże pewnego dnia, w swojej rezydencji na Bahamach, obudził się w środku nocy, gdy do głowy przyszedł mu gotowy utwór. Później taka sytuacja się powtarzała i Kravitz całość sobie „wyśnił".

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ratmsoad dodano: 12.09.2018, 21:55 #1
Mam nadzieję, że w związku z tymi koncertami, TR popełni wkładkę o Lennym. W końcu sami powyżej użyliście zwrotu 'legendarny' w kontekście tego artysty, więc należy mu się. Czekam na ten numer z niecierpliwością.
Zobacz także
Koncerty 120V  
0

Blackbear zagra koncert w Polsce

mg | fot. Sam Dameshek | 23 kwietnia 2019
Koncerty 454V  
0

Mystic Festival. Zobacz mapę terenu

rf | 19 kwietnia 2019
Koncerty 809V  
9

Katarzyna Nosowska zapowiada wyjątkową trasę. Zupełna zmiana formuły?

rf | fot. Marlena Bielińska/Kayax | 18 kwietnia 2019
Koncerty 399V  
2

Kortez podsumował trasę koncertową filmem [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 17 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group