terazmuzyka.pl
Newsy 408V  
mg | 10 czerwca 2019
0

Liam Gallagher singlem zapowiedział nowy solowy album [AUDIO]

Były członek Oasis, Liam Gallagher, nie próżnuje i już zapowiedział nowy album. Na razie poznaliśmy pierwszą kompozycję, która znajdzie się na „Why Me? Why Not”.

Debiutancki solowy album Liama Gallaghera „As You Were” okazał się ogromnym sukcesem wśród fanów i krytyków. Zadebiutował na pierwszych miejscach list przebojów w Wielkiej Brytanii i szybko pokrył się tam platyną.

Teraz artysta powraca i ujawnia nowy singiel, „Shockwave”, który zwiastuje drugi album „Why Me? Why Not”. Można go znaleźć w serwisach streamingowych i na YouTube:

Liam nie zatrzymuje się nawet na chwilę, jest artystą, który nigdy nie spoczywa na laurach. Ma na swoim koncie wyprzedane plenerowe koncerty, nagrody od Q, NME i GQ, film dokumentalny „As It Was", a teraz prezentuje nowe wydawnictwo. „Shockwave" to pierwszy przedsmak z jego nadchodzącego drugiego albumu „Why Me? Why Not".

Nosi mnie...Nosi mnie, bo żyję, bo tworzę muzykę. To bardzo miłe uczucie powrócić z nową muzyką, bo to oznacza, że mogę wyjść do ludzi, zagrać fajne koncerty i trochę podokuczać. Bądźmy szczerzy, beze mnie jest nudno

- tłumaczy Liam Gallagher.

Artysta pracował nad tekstem do nowego singla z dwoma kluczowymi współpracownikami, którzy stoją za albumem „As It Was". To Andrew Wyatt, który zdobył Academy Award za Najlepszą Oryginalną Piosenkę jako współautor „Shallow" z filmu „Narodziny Gwiazdy" i wielokrotny zdobywca Grammy – Greg Kurstin, który jest również producentem utworu. Został on nagrany w Los Angeles i w RAK Studios w Londynie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1324V  
Newsy 1233V  
Newsy 461V  
4

The Who singlem zapowiedzieli nowy album [AUDIO]

mg | fot. Raph_PH | 13 września 2019
Newsy 2052V  
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group