terazmuzyka.pl
Newsy 1064V  
mg | 11 września 2017
1

Linkin Park dziękuje fanom za wsparcie po śmierci Chestera Benningtona [WIDEO]

Białoruś, Rosja, Peru, Kazachstan – między innymi w tych krajach fani w szczególny sposób żegnali zmarłego kilka tygodni temu lidera Linkin Park. Zespół podziękował im za wsparcie i pamięć.

Płynęły i wciąż płyną słowa miłości i wsparcia, które przesyłają fani twórczości wokalisty Linkin Park. Choć minęło już kilka tygodni od samobójczej śmierci Chestera Benningtona, wciąż żyje on w sercach zgromadzonych na całym świecie fanów. Na każdym kroku przypominają oni o swojej obecności i przesyłają słowa wsparcia.

Amy Lee (Evanescence) nie ma sił walczyć z seksizmem

Zespół opublikował na swoim Facebooku film, na którym zobaczyć możemy młodych ludzi z Chin, Kazachstanu, Rosji, Stanów Zjednoczonych czy Meksyku, którzy na różne sposoby żegnają swojego idola – wspólnie śpiewają, wysyłają do nieba białe balony, zapalają znicze. Wzruszające podziękowanie możecie zobaczyć poniżej:

Ponieważ wsparcie dla pozostałych muzyków Linkin Park i rodziny Chestera nie maleje, raz na jakiś czas dziękują oni za miłość, której doświadczają. Kilka dni temu opublikowali powyższy filmik, a wcześniej napisali wiadomość na Twitterze:

Chcieliśmy podziękować fanom z całego świata za niebywałe wyrazy miłości, które dały nam wsparcie podczas tego niezwykle trudnego czasu.

Nasza piątka jest wdzięczna za to całe wsparcie, tak potrzebne w procesie dochodzenia do siebie i budowania przyszłości Linkin Park.

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku w swoim domu w Kalifornii. Dzień po jego śmierci w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano 21000 egzemplarzy albumów Linkin Park, podczas gdy dzień przed jego śmiercią wynik ten nie przekraczał 1000 egzemplarzy. W porównaniu z dniem poprzednim, sprzedaż płyt, plików cyfrowych i streamingu wzrosła o ponad 5000 procent.

Po śmierci Benningtona grupa Linkin Park umieściła na liście Hot Rock Songs aż 23 kompozycje, bijąc w ten sposób o dwa utwory rekord należący wcześniej do Davida Bowiego.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
lit [83.26.***.***] dodano: 11.09.2017, 21:06 #1
to oni chcą to jeszcze kontynuować? bez chestera? nie lepiej się rozejść i tworzyć osobno,jak Motorhead?
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group