terazmuzyka.pl
Newsy 1366V  
rf | 16 października 2017
0

Linkin Park, Kendrick Lamar, The Police i inni brzmią jak Ozzy Osbourne [WIDEO]

Anthony Vincent przerobił 10 znanych przebojów na styl Ozzy’ego Osbourne’a.

Kanał Ten Second Songs znany jest fanom muzyki, gdyż jego twórca, Anthony Vincent, już nie raz zaskoczył pomysłowymi przeróbkami. Tym razem postanowił 10 znanych przebojów przerobić na styl Ozzy’ego Osbourne’a.

Roger Daltrey (The Who) wyda autobiografię

Anthony Vincent wziął na warsztat bardzo szeroki zakres przebojów. W tych 10 krótkich przeróbkach usłyszymy między innymi „NumbLinkin Park, „AfricaToto, ale też „Genie In A BottleChristiny Aguilery oraz tegoroczne przeboje, czyli „HumbleKendricka Lamara z płyty „Damn.” oraz znakomity „Sign Of The TimesHarry’ego Stylesa. Na koniec zaś ponadczasowy „My WayFranka Sinatry. Czy wyobrażacie sobie, żeby którąś z tych piosenek zaśpiewał prawdziwy Ozzy?

Ozzy Osbourne: Płyta to strata pieniędzy

Tymczasem prawdziwy Ozzy Osbourne, który w tym roku zakończył pożegnalną trasę koncertową z Black Sabbath i wznowił solowe koncerty zastanawia się, czy warto wydać nową płytę. W ostatnim wywiadzie dla „Rolling Stone” sugeruje, że w dzisiejszych czasach płyta byłaby marnotrawstwem pieniędzy.

Chciałbym przygotować kolejny album. To jednak strata pieniędzy. Nikt tego nie kupuje. Obecnie nie trzeba wcale sprzedać dużo płyt, żeby wskoczyć na pierwsze miejsce. Wszystko więc zależy od tego, ile krążków sprzedaż – może nawet 30 czy 40! Nikt ich nie chce…

Jego zdaniem taka zmiana na rynku spowodowana została przez powszechny dostęp do sieci:

To dla mnie bardzo smutne. Wszystko się zmieniło. Porównywałem to kiedyś w rozmowie z Sharon: „Kiedyś skończył się wodewil i pojawiła się muzyka nowoczesna. My jesteśmy historią”. Nie ma znaczenia, jaką sztuczkę zastosujesz – kolorowe płyty, winyle... Czegokolwiek nie wymyślisz, ludzie tego nie będą chcieli. Po co mają kupować płyty, jak mogą je pobrać? Wszystko jest teraz online. Tymczasem ja nawet nie wiem, jak wyłączyć lampkę w pie****nym monitorze.

Ozzy skupia się więc na koncertach. Na scenie ponownie występuje z nim gitarzysta Zakk Wylde.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 163V  
0

Will Carroll (Death Angel) informuje o stanie swojego zdrowia

rf | fot. Stefan Bollmann | 3 kwietnia 2020
Newsy 142V  
2

Alestorm opublikowali teledysk zapowiadający nowy album [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 2 kwietnia 2020
Newsy 654V  
1

Tony Iommi (Black Sabbath) planuje wydać nową płytę

rf | fot. Thomas Lohnes | 1 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group