terazmuzyka.pl
Newsy 2616V  
szy | 7 października 2017
0

Linkin Park w „Carpool Karaoke”. Odcinek zostanie wyemitowany!

Odcinek popularnego programu „Carpool Karaoke” z udziałem muzyków Linkin Park, który został nagrany kilka dni przed śmiercią Chestera Benningtona, zostanie jednak wyemitowany.

Niecały tydzień przed samobójczą śmiercią Chestera Benningtona, muzycy Linkin Park wystąpili w programie „Carpool Karaoke”. Z szacunku dla rodziny wokalisty, pomysłodawca oraz główny prowadzący, James Corden, poinformował, że to oni zadecydują czy kiedykolwiek odcinek zostanie wyemitowany. 

„Teraz Rock” nawiązuje współpracę z Antyradiem

Kilka tygodni temu Corden powiedział następujące słowa:

Zapytamy rodzinę, a także osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą z nim zrobić. Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni oraz taktowni, ja wysłucham życzeń czy sugestii. Inaczej tego się nie da załatwić. Co stanie się z całością, zależy wyłącznie od nich. Na chwilę obecną jednak nie myślimy, aby zacząć dyskutować na ten temat. To wielka tragedia.

Okazało się jednak, że odcinek ostatecznie zostanie wyemitowany. 12 października, czyli w najbliższy czwartek, będzie udostępniony w całości za darmo na Facebooku

Przypomnijmy: „Carpool Karaoke” to część talk-show prowadzonego przez Jamesa Cordena„The Late Late Show”Corden podwozi gwiazdy, podczas jazdy oprócz rozmowy, wspólnie śpiewają różne piosenki. Z kolei, w związku z ogromną popularnością tego programu, zdecydowano także na „Carpool Karaoke: The Series” - w tej serii szoferem i gospodarzem całości jest inna, słynna osoba. W odcinku z Linkin Park muzykom towarzyszył aktor Ken Jeong znany z filmu „Kac Vegas”.

Kadr z odcinka możecie zobaczyć poniżej:

Koncert ku pamięci Chestera Benningtona

Linkin Park wraz z zaproszonymi gośćmi wystąpi 27 października 2017 roku w Hollywood Bowl na koncercie upamiętniającym zmarłego w lipcu tego roku Chestera Benningtona. Wśród artystów, którzy dołączą na scenie do członków Linkin Park znajdą się między innymi Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan z System Of A Down, Jonathan Davis i Brian „Head” Welch z Korna, a także M. Shadows i Synyster Gates z Avenged Sevenfold oraz członkowie Blink-182. Podczas koncertu wystąpi także piosenkarka Kiiara, która zaśpiewała z Benningtonem w utworze „Heavy” z najnowszej płyty Linkin Park, „One More Light”. Lista gości specjalnych prawdopodobnie ulegnie jeszcze wydłużeniu.

Podczas koncertu wystąpi także piosenkarka Kiiara, która zaśpiewała z Benningtonem w utworze „Heavy” z najnowszej płyty Linkin Park, „One More Light”. Lista gości specjalnych prawdopodobnie ulegnie jeszcze wydłużeniu.

Członkowie Linkin Park zdecydowali, że dochód z wydarzenia zostanie przekazany organizacji Music For Relief. Występ został całkowicie wyprzedany. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group