terazmuzyka.pl
Newsy 2496V  
rf | 12 października 2017
1

Linkin Park w Carpool Karaoke [WIDEO]

Zespół Linkin Park udostępnił odcinek programu „Carpool Karaoke”, nagranego tuż przed śmiercią Chestera Benningtona.

Linkin Park wystąpił w programie Carpool Karaoke w połowie lipca, na sześć dni przed samobójczą śmiercią wokalisty Chestera Benningtona.

Hey zawiesza działalność

Producenci programu do tej pory nie emitowali go, czekając na decyzję rodziny i przyjaciół Chestera.

Zapytamy rodzinę, a także osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą z nim zrobić. Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni oraz taktowni, ja wysłucham życzeń czy sugestii. Inaczej tego się nie da załatwić. Co stanie się z całością, zależy wyłącznie od nich. Na chwilę obecną jednak nie myślimy, aby zacząć dyskutować na ten temat. To wielka tragedia.

Ostatecznie rodzina i przyjaciele podjęli decyzję o publikacji odcinka. Ukazał się on na portalu Facebook. Możecie go obejrzeć w całości poniżej.

Chester Bennington wraz z prowadzącym Kenem Jeongiem oraz Mike’em Shinodą oraz Joe Hahnem z Linkin Park w dobrych humorach śpiewają przeboje oraz przerzucają się żartami. Wokalista, który zasiadł za kierownicą jest szczególnie aktywny w tym odcinku, zwłaszcza śpiewając własny utwór „Numb”.

Nigdy nie słyszałem tej piosenki w takiej wersji

- przyznaje Mike Shinoda.

To chyba najlepszy dzień mojego życia

- kilka minut później dodaje Chester.

Linkin Park wraca do gry

Zespół Linkin Park opublikował zdjęcie z pierwszej próby po śmierci Chestera. Na profilu Instagram basisty Dave’a „Phoenixa” Farrella opublikowane zostało zdjęcie z próby zespołu Linkin Park przed koncertem upamiętniającym Chestera Benningtona, który ma odbyć się 27 października tego roku. Wśród gości znajdą się między innymi M. Shadows i Synyster Gates z Avenged Sevenfold, Jonathan Davis z Korn, Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan z System of a Down, członkowie Blink-182, Oli Sykes z Bring Me the Horizon, Ryan Key z Yellowcard, Machine Gun Kelly i Kiiara.

Grupa planowała także koncerty w Japonii w listopadzie, jednak ostatecznie wycofała się z tego pomysłu.

W oficjalnym komunikacie członkowie Linkin Park napisali:

Do naszych cudownych fanów w Japonii i braci z One Ok Rock:

Nie mogliśmy doczekać się, aż spotkamy się z wami wszystkimi, ale niestety nie możemy zagrać zaplanowanych koncertów w Tokio. Aż do teraz nie informowaliśmy o losie listopadowych koncertów, bo szczerze chcieliśmy je zagrać, nawet w obliczu śmierci Chestera. Każdego dnia zmagamy się z żalem, żeby móc stanąć na scenie bez naszego drogiego przyjaciela. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną nam miłość i wsparcie. Dziękujemy za zrozumienie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
marcin489 dodano: 12.10.2017, 22:33 #1
Chester w roli głównej.Fajnie zrobione show...Show must go on...
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group