terazmuzyka.pl
Newsy 4281V  
rf | 11 października 2017
2

Linkin Park znowu gra razem [FOTO]

Zespół Linkin Park wrócił do gry! Grupa opublikowała zdjęcie z pierwszej próby po śmierci Chestera Benningtona.

Na profilu Instagram basisty Dave’a „Phoenixa” Farrella opublikowane zostało zdjęcie z próby zespołu Linkin Park przed koncertem upamiętniającym Chestera Benningtona, który ma odbyć się 27 października tego roku.

Robert Plant gra nowe utwory w programie BBC

Podpis pod zdjęciem głosi, że grupa znowu zabrała się do pracy. „Dobrze być znowu z chłopakami” – pisze Phoenix.

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku w swoim domu w Kalifornii. Zespół Linkin Park zmuszony był odwołać trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Grupa rozważała możliwość powrotu na listopadowe koncerty do Japonii, jednak okazało się, że jeszcze jest na to za wcześnie. W oficjalnym komunikacie członkowie Linkin Park napisali:

Do naszych cudownych fanów w Japonii i braci z One Ok Rock:

Nie mogliśmy doczekać się, aż spotkamy się z wami wszystkimi, ale niestety nie możemy zagrać zaplanowanych koncertów w Tokio. Aż do teraz nie informowaliśmy o losie listopadowych koncertów, bo szczerze chcieliśmy je zagrać, nawet w obliczu śmierci Chestera. Każdego dnia zmagamy się z żalem, żeby móc stanąć na scenie bez naszego drogiego przyjaciela. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną nam miłość i wsparcie. Dziękujemy za zrozumienie.

27 października 2017 roku natomiast odbędzie się w Hollywood Bowl specjalny koncert upamiętniający Chestera Benningtona. Wśród gości znajdą się między innymi M. Shadows i Synyster Gates z Avenged Sevenfold, Jonathan Davis z Korn, Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan z System of a Down, członkowie Blink-182, Oli Sykes z Bring Me the Horizon, Ryan Key z Yellowcard, Machine Gun Kelly i Kiiara.

12 października 2017 roku zostanie wyemitowany odcinek programu „Carpool Karaoke” z Linkin Park, który nakręcony został na kilka dni przed śmiercią Benningtona. Decyzję o emisji programu podjęła rodzina wokalisty. Producenci programu argumentowali następująco:

Zapytamy rodzinę, a także osoby zaangażowane w realizację tego odcinka, co chcą z nim zrobić. Uważamy, że decyzja nie należy do nas. Będziemy delikatni oraz taktowni, ja wysłucham życzeń czy sugestii. Inaczej tego się nie da załatwić. Co stanie się z całością, zależy wyłącznie od nich. Na chwilę obecną jednak nie myślimy, aby zacząć dyskutować na ten temat. To wielka tragedia.

Odcinek zostanie udostępniony za darmo na Facebooku.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Agu [217.173.***.***] dodano: 12.10.2017, 12:41 #1
Wiadomo, że to już nie będzie to samo, ale chłopaki muszą dalej grać i pielęgnować swoje talenty-nie mogą się zmarnować!
zielony666 [86.188.***.***] dodano: 19.10.2017, 13:16 #2
Ten moment kiedy wydawało ci się, że pokonano numetal a on wraca :(. Szkoda że wszyscy nie mają depresji.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group