terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1344V  
mg | 23 czerwca 2019
0

Lipcowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

Disturbed, The Black Keys, Kora, Sabaton, King Crimson, Batushka, Morrissey – to tylko niektórzy wykonawcy, o których przeczytacie w lipcowym „Teraz Rocku”. Do sprzedaży trafi już za kilka dni!

Wkładkę lipcowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy amerykańskiej formacji Disturbed, która zaledwie kilka dni temu zagrała wyjątkowy koncert w Warszawie. Zrecenzowaliśmy wszystkie wydawnictwa zespołu, a także przyjrzeliśmy się jego historii – wszystko znajdziecie na ośmiu stronach. Okładkę lipcowego numeru zdobi za to inna amerykańska grupa, a mianowicie The Black Keys. Duetowi z Ohio poświęciliśmy obszerny artykuł, w którym piszemy między innymi o zbliżającej się premierze ich płyty.

Kup czerwcowego „Teraz Rocka”

Wiele dzieje się u nas w kwestii wywiadów. Przepytaliśmy między innymi muzyków z takich zespołów jak The Raconteurs, Sabaton, Batushka (oba wcielenia), King Crimson, Nocny Kochanek, Bullet For My Valentine czy Little Steven & The Disciples Of Soul. Przy okazji rocznicy śmierci Kory w lipcowym numerze opublikujemy obszerne fragmenty wywiadu, który przeprowadziliśmy z artystką w 1991 roku.

W artykułach, poza wspomnianym już The Black Keys, spora różnorodność. Nasi dziennikarze piszą chociażby o Morrisseyu, X Ambassadors, Brianie Jonesie, Venom, a także „nowej fali” z 1979 roku. Bohaterem stałej rubryki „5 Na 5” jest za to legendarny Lech Janerka. Ciekawie jest również w relacjach z koncertów, gdzie dominują duże festiwale – w numerze znajdziecie relacje z Impact Festivalu, gdzie gwiazdami były Tool i Alice in Chains, a także Orange Warsaw Festival (z naciskiem na występ The Raconteurs).

Lipcowy „Teraz Rock” do sprzedaży trafi w najbliższą środę, 26 czerwca. Dostępny będzie w kioskach w całej Polsce, a także na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że jeszcze przez kilka dni możecie kupić czerwcowego „Teraz Rocka”, w którym znalazła się między innymi wkładka o zespole Rammstein (polski koncert już za kilka tygodni!). Nie zwlekajcie z zakupem!

Komentarze są wyłączone dla tego materiału
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group