terazmuzyka.pl
Teraz Rock 786V  
mg | 23 listopada 2018
0

Listopadowy „Teraz Rock” – ostatnie dni w sprzedaży!

Jeszcze tylko przez kilka dni w kioskach znaleźć można listopadowy numer „Teraz Rocka”, w którym napisaliśmy m.in. o zespołach Alice in Chains, Behemoth, Metallica czy Kobong.

Tylko do wtorku w kioskach znaleźć można listopadowy numer naszego pisma! Dostępny jest również w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w obecnym numerze?

10-stronicową wkładkę listopadowego „Teraz Rocka” zdecydowaliśmy się poświęcić zespołowi Alice in Chains, który w sierpniu tego roku opublikował szósty w swoim dorobku studyjny album zatytułowany „Rainier Fog”. Przyjrzeliśmy się przede wszystkim twórczości amerykańskiego zespołu po 2006 roku, czyli powrocie z Williamem DuVallem w składzie.

Pierwsza poświęcona Alice In Chains wkładka „Teraz Rocka” doprowadzona była do wiosny 2006 roku, do przełomowego momentu w historii tego jednego z czołowych zespołów amerykańskiego rocka, należącego do legend grunge’u. Dziś można śmiało powiedzieć, że to właśnie wtedy grupa narodziła się na nowo i rozpoczęła kolejny rozdział swojej fascynującej kariery.

- możemy przeczytać we wstępie.

Okładkę nowego numeru naszego pisma zdobi formacja Behemoth, która niedawno opublikowała nowy album pt. „I Loved You at Your Darkest”. Przy tej okazji na nasze pytania odpowiedział lider formacji, Adam Nergal Darski. Wśród przepytanych przez nas muzyków znaleźli się ponadto: Jack WhiteMaciej MaleńczukAnneke Van GiersbergenAnna CalviMichael Schenker, czy członkowie Suicidal Tendencies i Big Cyca.

Dużą część listopadowego „Teraz Rocka” zajmuje rubryka nazwana „Diamenty są wieczne”, a jej bohaterami zostali: MetallicaLed ZeppelinJohn Lennon i polski Kobong. Wśród artykułów pojawiły się również te poświęcone innym legendom rockowej sceny –Nirvanie i Rogerowi Watersowi, a także muzykom Manic Street Preachers.

„Teraz Rock” w sprzedaży tylko do 27 listopada!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Teraz Rock 733V  
6

Czy Piotr Rogucki wcieliłby się w rolę Pana Kleksa? [TYLKO W TERAZ ROCKU]

rf | fot. Ralf Lotys (Sicherlich) | 7 kwietnia 2019
Teraz Rock 8863V  
0

Kortez: Możesz na mój koncert przyjść i sobie popłakać [TYLKO U NAS]

mg | fot. Bartosz Kowal/Jazzboy | 27 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group