terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1534V  
mg | 28 października 2019
0

Listopadowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

Alter Bridge, Muniek Staszczyk, Ghost, Metallica, Riverside, Opeth, Tymon Tymański... To tylko niektórzy wykonawcy, o których przeczytacie w listopadowym „Teraz Rocku”!

Zbliżający się wielkimi krokami polski koncert grupy Alter Bridge to doskonała okazja, żeby bliżej przyjrzeć się historii i twórczości amerykańskiej formacji. Zespołowi z Florydy poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę, w której zrecenzowaliśmy wszystkie ich wydawnictwa, a także przejrzeliśmy się ciekawej, sięgające 2004 roku historii. To prawdziwa gratka dla fanów ich twórczości!

Wśród wywiadów na szczególne wyróżnienie zasługuje ten, który przeprowadziliśmy z Muńkiem Staszczykiem – człowiekiem, który przeżył w ostatnich miesiącach bardzo wiele. Opowiedział nam o swoim zdrowiu i zmianach, jakie zaszły w jego życiu. Poza wokalistą T.Love, na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich zespołów jak Lacuna Coil, Ghost, Riverside/Lunatic Soul, Cochise czy Michael Schenker Fest.

Jeśli natomiast chodzi o artykuły, to poświęciliśmy nieco miejsca takim zespołom jak Metallica, Opeth, Slipknot czy robiącym furorę dziewczynom z Babymetal. Poza tym poczytacie o Ryszardzie Ridelu, zespole Cream czy w końcu Judas Priest. W „5 Na 5” pojawił się natomiast Adam Wolski.

Choć ostatnio nie działo się zbyt wiele w koncertowym świecie, udało nam się przygotować kilka naprawdę ciekawych relacji – przede wszystkim z koncertu Behemotha. Poza tym zobaczyliśmy i opisaliśmy występy Soen, Dog Eat Dog czy Wilco. Poza tym, zgodnie z tradycją, dziesiątki recenzji wszelakich wydawnictw oraz ciekawostki ze świata rocka.

Zapraszamy do kiosków już 30 października!

Komentarze są wyłączone dla tego materiału
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group