terazmuzyka.pl
Koncerty 329V  
rf | 23 marca 2020
1

Live Nation udostępnia stronę, na której można sprawdzić aktualny status danego koncertu

Sprawdź aktualny stan koncertu, na który zakupiony masz bilet.

W związku z epidemią koronawirusa i nałożonym zakazem organizacji imprez masowych, wiele koncertów stanęło pod znakiem zapytania. Agencje koncertowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy są zdezorientowani i nie wiedzą, czy dany koncert się odbędzie czy nie.

Live Nation udostępnił stronę internetową, na której na bieżąco podawane są informacje odnośnie organizowanych przez tę agencję koncertów. W komunikacie możemy przeczytać:

Wszyscy nasi fani są dla nas bardzo ważni. Rozumiemy, że macie wiele pytań dotyczących nadchodzących koncertów. Współpracujemy z artystami, aby móc przekazywać Wam wszystkie bieżące informacje o koncertach tak szybko jak to możliwe.

Prosimy, śledźcie tę stronę regularnie. Będziemy ja aktualizować wraz z pojawianiem się nowych szczegółów. Jeśli nie widzicie swojego wydarzenia na liście, sprawdźcie w punkcie zakupu biletu.

Status koncertu możecie sprawdzić pod tym adresem.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tomasz Machowski dodano: 30.03.2020, 10:27 #1
Możecie już zamykać interes! Koncertów już nie będzie. Pa, pa....
Zobacz także
Koncerty 426V  
1

Download Festival 2020 odwołany

mg | 26 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group