terazmuzyka.pl
Koncerty 522V  
rf | 19 maja 2020
7

Live Nation wraca z koncertami od przyszłego tygodnia. Będą nowe zasady

Live Nation ogłosił, że jeszcze w maju odbędą się pierwsze występy od czasu wprowadzenia ograniczeń. Obowiązywać będą nowe zasady.

Już w przyszłym tygodniu odbędą się pierwsze występy organizowane przez Live Nation od czasu wprowadzenia ograniczeń dwa miesiące temu. Najpierw na rynek koncertowy otworzy się Nowa Zelandia – kraj, w którym odnotowano stosunkowo niewiele zakażeń koronawirusem i w którym szybko udało się opanować epidemię.

29 maja odbędzie się występ pod hasłem „Together Again”, na którym wystąpią popularni w Nowej Zelandii artyści. Na kolejne dni planowane są następne koncerty. Odbywać się one będą na nowych zasadach: na widowni będzie tylko 100 osób, będą musiały zachowywać dystans, nosić maski i rękawiczki. Ponadto będzie im sprawdzana temperatura.

Na podstawie tego, jak wypadną koncerty w Nowej Zelandii agencja zamierza planować powrót na rynki w innych krajach.

Prezes Live Nation, Michael Rapino, opowiedział niedawno cytowany przez „NME” o planach agencji koncertowej:

Będziemy eksperymentowali z transmisjami bez publiczności i koncertami z ograniczoną liczbą osób. Myślę, że jeśli nie pojawią się nowe ogniska, na jesieni zaczną się otwierać obiekty koncertowe. Z powrotem na pełną skalę celujemy jednak dopiero w trzeci i czwarty kwartał 2021 roku.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
xxnxx [31.183.***.***] dodano: 19.05.2020, 10:03 #1
Pier***cie się i zwracajcie pieniądze!
Wilqur [109.241.***.***] dodano: 19.05.2020, 11:55 #2
Dokładnie! Popieram pana z góry. Czekam na Impact festival a zero informacji, czy sie odbędzie czy kiedy i jak oddać bilety.
Pokaż odpowiedzi (4)
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 19.05.2020, 12:51 #7
Koncerty na żywo przy pełnej widowni? Nie będzie niczego przez kilka lat.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group