terazmuzyka.pl
Film / serial 689V  
rf | 19 czerwca 2019
1

Louis C.K. wystąpi w Polsce [DATY, BILETY]

Słynny komik Louis C.K. zapowiedział europejską trasę. Obejmie ona dwa występy w Polsce.

Louis C.K. to jeden z najsłynniejszych komików świata. Jego stand upy przyciągają tłumy i cieszą się wielkim uznaniem. Louis C.K. jest także reżyserem, scenarzystą i aktorem. Jego serial „Louie” doczekał się kilku sezonów.

Louis C.K. po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Komik da w naszym kraju dwa występy: 17 lipca 2019 roku wystąpi w Teatrze Polskim w Warszawie a 19 lipca w Centrum Kijów w Krakowie. Bilety na oba występy są już w sprzedaży w cenie 120-200 PLN. Wstęp tylko dla widzów dorosłych.

Zapowiadana trasa Louisa C.K. to jego powrót na scenę po kontrowersjach, które wypłynęły z udziałem komika. W listopadzie 2017 roku, na dzień przed uroczystą premierą filmu „I Love You, Daddy” w reżyserii Louisa C.K. do mediów trafiły doniesienia o nieobyczajnym zachowaniu komika wobec koleżanek po fachu. Premierę filmu odwołano, a Louis C.K. przyznał się do stawianych mu zarzutów i wycofał z życia publicznego.

Urodzony w 1967 roku Louis C.K. funkcjonuje od lat 80., jako komik. Był współtwórcą takich programów rozrywkowych, jak „Late Night With Conan O’Brien” i „Saturday Night Live”, na koncie ma też programy stand up oraz seriale „Lucky Louie” i „Louie”.

Produkuje też filmy oraz występuje jako aktor, między innymi w „Było sobie kłamstwo” Ricky’ego Gervaisa i „Blue Jasmine” Woody’ego Allena.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kapelutek [80.51.***.***] dodano: 25.06.2019, 23:31 #1
Luis to mój ulbiony komik zawsze śmieszy i bes poprawbowci politycznej obraza każdego
Zobacz także
7

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group