terazmuzyka.pl
Newsy 682V  
rf | fot. Facebook | 25 lutego 2020
1

Lunatic Soul ma prawie gotowy album. Kiedy się ukaże? [TYLKO U NAS]

Mariusz Duda wyjawił, że ma prawie gotowy album Lunatic Soul. Ale to nie koniec niespodzianek, przygotowanych przez lidera Riverside.

Lunatic Soul to solowy projekt znanego z Riverside wokalisty i basisty Mariusza Dudy. W wywiadzie dla „Teraz RockaDuda wyjawił, że ma prawie gotowy siódmy album tego projektu.

W rozmowie z Jordanem Babulą Mariusz Duda powiedział:

Siódmy album jest już praktycznie gotowy. Planuję wydać mroczno-folkowy album Lunatic Soul jesienią tego roku – i prawdopodobnie będzie on dwupłytowy.

To jednak nie koniec niespodzianek, bo Duda zamierza wydać w tym roku także kilka singli pod własnym nazwiskiem. Mają one być bardziej piosenkowe i mieścić się w „radiowym” formacie trzech i pół minut. Zastrzega jednak:

Ale nie będą to piosenki pop, tylko ambitne songwriterskie kawałki z drugim dnem, które mam nadzieję, pozostaną w głowie na długo.

Cały wywiad z Mariuszem Dudą, w którym zdradza także, kiedy najprawdopodobniej ukaże się nowy album Riverside możecie przeczytać w marcowym numerze „Teraz Rocka”, który trafi do sprzedaży już w środę, 26 lutego.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Pioter [93.89.***.***] dodano: 26.02.2020, 21:16 #1
Czekam!
Zobacz także
Newsy 953V  
Newsy 273V  
2

Tony Iommi (Black Sabbath) ma mnóstwo zajęć w czasie kwarantanny

rf | fot. Adam Bielawski | 8 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group