terazmuzyka.pl
Newsy 368V  
szy I fot: Facebook | 20 kwietnia 2018
0

Lunatic Soul udostępnia nowy utwór [AUDIO]

Nowe wydawnictwo Lunatic Soul, czyli projektu Mariusza Dudy, na rynku ukaże się w przyszłym miesiącu. Właśnie poznaliśmy jego pierwszą muzyczną zapowiedź. 

25 maja ukaże się płyta zatytułowana „Under The Fragmented Sky” Lunatic Soul – projektu Mariusza Dudy z formacji Riverside. Będzie ona suplementem do wydanej w zeszłym roku - bardzo dobrze przyjętej - płyty „Fractured”. W sieci pojawiła się jego zapowiedź. 

Myslovitz rozstał się z wokalistą

Poniżej możecie zapoznać się z kompozycją „Untamed”: 

Na płycie „Under The Fragmented Sky” znajdzie się osiem utworów, oto szczegółowa tracklista:

  1. He av en 
  2. Trials
  3. Sorrow 
  4. Under The Fragmented Sky
  5. Shadows 
  6. Rinsing The Night 
  7. The Art Of Repairing 
  8. Untamed

A tak prezentuje się okładka nadchodzącego wydawnictwa Lunatic Soul:

lunatic soul

Tak całość zapowiada Mariusz Duda:

To bardzo niespodziewane i spontaniczne wydawnictwo, początkowo myślałem tylko o wydaniu maksisingla do „A Thousand Shards of Heaven” z kilkoma dodatkowymi utworami, ale tak ładnie mi się to wszystko rozrastało w studiu, że skończyło się na ponad 36 minutach zupełnie nowych dźwięków. Wyszła z tego naprawdę bardzo interesująca płyta. „UTFS” to muzyczna podróż z bardzo subtelną elektroniką i eksperymentami wokalnymi, niezwykle spójna, i na pewno dużo bliższa klimatom znanym z poprzednich płyt. Dzięki „Under The Fragmented Sky” - ostatni czerwony album nabierze pełniejszego wyrazu, a cała dyskografia Lunatic Soul zyska kolejną odsłonę moich muzycznych fascynacji, od początku zawieszonych gdzieś pomiędzy życiem a śmiercią.

Ponadto w tym roku ukaże się  nowy, siódmy już, studyjny album Riverside. Plan zakłada, że w czerwcu muzycy zakończą nad nim pracę, a światło dzienne ujrzy w okolicach września/października tego roku. 

Mariusz Duda nie tak dawno na swoim facebookowym proflu wyjawił także, że ma w głowie jeszcze jedno wydawnictwo, ale ono pojawi się raczej dopiero w 2019. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group