terazmuzyka.pl
Teraz Rock 420V  
mg | 30 stycznia 2019
0

Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Nowy numer naszego miesięcznika, w którym piszemy m.in. o Skunk Anansie, Nocnym Kochanku, Within Temptation, Voo Voo, Philu Colinsie, trafił właśnie do sprzedaży. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy!

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Świętujący swoje 25-lecie, a także ogłoszony jedną z gwiazd tegorocznego Pol’And’Rock Festivalu zespół Skunk Anansie jego bohaterem wkładki lutowego „Teraz Rocka”. Pochodzącej z Wielkiej Brytanii grupie poświęciliśmy 10 stron, na których opisaliśmy ich historię i muzyczne dokonania, których przez ćwierć wieku uzbierało się całkiem sporo.

Zgodnie z tradycją, podsumowaliśmy miniony rok w muzyce rockowej – efektem tego są „Teraz Najlepsi 2018”. Poza redakcyjnym podsumowaniem, swoje wskazania wraz z uzasadnieniem przesłali nam: Mariusz DudaTomasz OrganekTomasz BudzyńskiMuniekPaweł MałaszyńskiAnja OrthodoxKrzysztof GrabowskiAnia Brachaczek oraz Vogg.

Okładkę „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafi 30 stycznia, zdobią członkowie zespołu Nocny Kochanek. Na nasze pytania w obszernym wywiadzie odpowiedział wokalista święcącego coraz większe triumfy zespołu, Krzysiek Sokołowski. Na łamach lutowego „Teraz Rocka” znajdziecie znacznie więcej rozmów, a ich bohaterami są członkowie takich zespołów  jak: Within TemptationWhite LiesVoo Voo czy Bring Me The Horizon. Do opowiedzenia o najnowszej płycie zaprosiliśmy również Patrycję i Grzegorza Markowskich.

Różnorodnie jest również w artykułach, a napisaliśmy chociażby o The Good, The Bad & The QueenPhilu Collinsie, który zapowiedział koncert w Polsce czy Caravan Superhuman Like Brando. Najlepsze płyty w rubryce „5 na 5” wskazał natomiast Krzysztof Skiba, a na „Części pierwsze” rozłożyliśmy utwór „High Hopes” grupy Pink Floyd.

Na koniec warto wspomnieć o kilku relacjach z koncertów. Choć w klubach i halach nie działo się ostatnio wiele, odwiedziliśmy między innymi Zacieralia, czy występy A Perfect Circle, a także świąteczną trasę Behemotha. W lutowym numerze ponadto nie zabraknie wiadomości ze świata muzyki rockowej, recenzji najnowszych wydawnictw, czy coraz popularniejszej rubryki filmowej.

Komentarze są wyłączone dla tego materiału
Zobacz także
Teraz Rock 718V  
6

Czy Piotr Rogucki wcieliłby się w rolę Pana Kleksa? [TYLKO W TERAZ ROCKU]

rf | fot. Ralf Lotys (Sicherlich) | 7 kwietnia 2019
Teraz Rock 8852V  
0

Kortez: Możesz na mój koncert przyjść i sobie popłakać [TYLKO U NAS]

mg | fot. Bartosz Kowal/Jazzboy | 27 lutego 2019
Teraz Rock 2368V  
12

Perfect – co dalej z legendarnym zespołem? [TYLKO U NAS]

mg | fot. DrabikPany | 22 lutego 2019
Teraz Rock 1422V  
5

Nocny Kochanek: Jak radzimy sobie z internetowym hejtem [TYLKO U NAS]

mg | fot. Wacław Szacyło | 13 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group