terazmuzyka.pl
Koncerty 267V  
rf | 29 maja 2020
0

Łydka Grubasa ogłosiła pierwszy koncert po kwarantannie. Bilety wyprzedane błyskawicznie

Łydka Grubasa zagra wkrótce pierwszy koncert po kwarantannie. Bilety zostały wyprzedane ekspresowo.

Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa zapowiedzieli koncert w 27 czerwca w Moto Gospodzie – Kruklanki. Zgodnie z nowymi przepisami w koncercie będzie mogło wziąć udział tylko 150 fanów. Jak się okazało było ich znacznie więcej. Bilety rozeszły się błyskawicznie.

Zespół na swojej stronie pisze:

My tęsknimy za koncertami, okazuje się że Wy również! Bilety na pierwszy „żywczyk” w Kruklankach rozeszły się w 4 godziny, pięknie dziękujemy! Dostajemy bardzo dużo pytań o kolejne wejściówki – niestety, póki co nie możemy wpuścić więcej niż 150 osób. Jeśli w tym temacie będą jakiekolwiek zmiany w przepisach – oczywiście będziemy reagować na bieżąco. Koncert kroi się kameralny, ale zrobimy dym tak jak trza! Już nie możemy się doczekać...

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zespół urządzi transmisję na żywo z dodatkowego koncertu, który odbędzie się 26 czerwca w krakowskim klubie Studio.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 362V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group