terazmuzyka.pl
Newsy 526V  
mg | 24 kwietnia 2019
0

Machine Head zaprezentowali nową wersję „A Thousand Lies” [WIDEO]

Zespół Machine Head w niemalże oryginalnym składzie przygotowuje się do świętowania 25-lecia płyty „Burn My Eyes”. Grupa pochwaliła się nową wersją znanego nam dobrze utworu „A Thousand Lies”.

Machine Head będzie świętować 25. rocznicę wydania płyty „Burn My Eyes”. Przełomowy dla metalu debiutancki album ukazał się w sierpniu 1994 roku. Z tej okazji w październiku grupa ruszy w trasę koncertową. Do Robba Flynna Jareda MacEacherna, którzy aktualnie stanowią skład Machine Head, dołączy gitarzysta Logan Mader i perkusista Chris Kontos.

Machine Head nagra nową płytę w (prawie) klasycznym składzie?

Grupa zaprezentowała jakiś czas temu możliwości tego składu, wykonując na żywo w studiu nową wersję klasycznego utworu „Davidian”, a teraz pochwalili się kolejną kompozycją pochodzącą z wydanej ćwierć wieku temu płyty – mowa o „A Thousand Lies”. Podzielili się również z fanami nagraniem ze studia:

Trasa koncertowa wystartuje w październiku w Niemczech, a skończy się w listopadzie w Irlandii. Grupa zagra w jej ramach dwa koncerty w Polsce – 18 października w klubie B90 w Gdańsku, a 19 października w Progresji w Warszawie. Bilety są już w sprzedaży.

Chris Kontos zagrał tylko na pierwszym albumie Machine Head, natomiast Logan Mader wystąpił także na „The More Things Change...” z 1997 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 589V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 125V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 904V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group