terazmuzyka.pl
Newsy 1832V  
rf | fot. Picasa | 1 września 2020
41

Maciej Maleńczuk o polskim społeczeństwie: odważni są tylko dziewczyny i chłopcy z LGBT

Maciej Maleńczuk ostro skrytykował współczesne polskie społeczeństwo.

Maciej Maleńczuk pracuje nad nową płytą, na której znajdą się teksty, opisujące współczesne polskie społeczeństwo. W wywiadzie dla „Teraz Rocka” przeprowadzonym przez Jordana Babulę, Maleńczuk odpowiada na pytanie, czy w utworze „Klauzula sumienia” dowala władzy:

Władzy dowalam pośrednio. Bezpośrednio – „nowemu Polakowi”, roszczeniowemu 35-45 latkowi, nieoczytanemu, niezbyt obytemu w świecie, nieznającemu języków, który – jeśli stanie w odpowiedniej kolejce – dostanie pieniądze za samo istnienie. To niesamowite, ale PiS-owi udało się wyhodować takiego człowieka – nie sądziłem, że to pójdzie tak szybko. Polacy to w moim mniemaniu naród krnąbrny, nieposłuszny, który władzy zawsze się przeciwstawiał. Gdy teraz patrzę na te zastępy lizusów, na to całe dupowłastwo wobec władzy chyba zmieniam zdanie. To się dzieje nawet na stadionach! Jak to jest możliwe, żeby chuligani byli prorządowi? Pewne rzeczy mi się w głowie nie mieszczą. Odnoszę wrażenie, że dziś Polacy to społeczeństwo tchórzy. Ale jest miedzy nami grupa ludzi odważnych. Są to dziewczyny i chłopcy z LGBT, którzy wykazują się wielkim hartem ducha – oni jako jedyni za nas naprawdę walczą. Taka jest prawda, oni jedyni rzeczywiście stają w obronie wolności obywatelskich i za to obrywają. To ich się targa, szarpie, bije i zamyka.

Cały wywiad z Maciejem Maleńczukiem znajdziecie we wrześniowym numerze „Teraz Rocka”, który aktualnie jest w sprzedaży.

WRZEŚNIOWY TERAZ ROCK - KUP TERAZ

Komentarze (41)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
karol dodano: 01.09.2020, 10:20 #1
Brawo, nie jestem fanem tego Pana ale chętnie sięgnę po nowe nagrania. Chyba lepiej nie dało by się ująć dzisiejszej sytuacji w naszym kraju.
Pokaż odpowiedzi (2)
Wielebny Roman Niewiara [83.30.***.***] dodano: 01.09.2020, 10:40 #4
100% racji Panie Maleńczuk.
buehuehue [178.43.***.***] dodano: 01.09.2020, 11:23 #5
jeszcze wam się nie znudziły te lewicowe prowokacje? ciekawe że publikuje się na tej stronie tylko takie niusy które mają na celu dokopać pewnej partii, albo Polskiemu krajowi, i wywołać kolejną fale agresji w komentarzach, i nie ma racji, jest różnica pomiędzy wolnością i walką o tę wolność, a nakładaniem ludziom na siłę pewnej ideologii, i to jeszcze w dodatku małym dzieciom w szkołach, ale słuchajcie sobie dalej tego pana i jemu podobnych, to będziecie zimą w sandałach chodzić, czekam na kolejny news o metallice bo dawno nie było. i ciekawie jaki on jest obyty w świecie bo tylko siedzi w tym kraju i obraża każdego kto ma inne poglądy niż on, nie słyszałem żeby choć w połowie zbliżył się do sukcesu takiego vadera za granicą, typowa ciemna masa, słuchająca tylko tych popierdółek pokroju clinton i obamy. Idol gimbusów, jak taki jeden z death/black metalowego zespołu na literę B.
Pokaż odpowiedzi (2)
saso [31.135.***.***] dodano: 01.09.2020, 11:48 #8
Nie dziwię się pańskiej sympatii dla tych środowisk.
Panie Maleńczuk, pamięta pan, jak panu w pewnej prywatnej klinice wyjmowano pewną rzecz z pewnego miejsca? Czy może był pan tak "najedzony", że tylko poranny ból przypomniał o osobliwych zabawach?
Pokaż odpowiedzi (1)
saso [31.135.***.***] dodano: 01.09.2020, 12:12 #10
Ale to pewnie tylko plotki.
Executioner dodano: 01.09.2020, 12:19 #11
W kontekście kulturowym i społecznym ma dużo racji, ale zdaje się nie zauważać pewnych rzeczy. Wypowiedź raczej potrzebna.
Black Metal Matters [178.217.***.***] dodano: 01.09.2020, 12:59 #12
Każde splunięcie pisowskiej hołocie w ryje - popieram po stokroć!
Pokaż odpowiedzi (4)
Djndjx [5.173.***.***] dodano: 01.09.2020, 13:46 #17
Hahahaha co za hipokryta! W 2014 w wywiadzie dla Do Rzeczy twierdził, ze „homoseksualizm jest wstrętny...”
Pokaż odpowiedzi (1)
A3 [31.0.***.***] dodano: 01.09.2020, 14:11 #19
Kompletne bzdury. wśród lgbt jest kilku zadymiarzy prowokatorów. Odważni to sa kibole narodowcy młodzi patrioci którzy często są przeciwko lgbt. Kompletne bzdury.
Pokaż odpowiedzi (2)
Five Fingers Fist Fuck [5.184.***.***] dodano: 01.09.2020, 14:35 #22
Nie rozumiem jak zwolennicy PiS mogą atakować LGBT? Przecież prezesem jest tam gej. Owszem ukryty, ale nadal. Siostrzeniec premiera jest gejem i to otwarcie. Pan Antoni ma jawne ciągoty do młodych chłopców. Dodajmy do tego jeszcze syna pewnej pani, który jest księdzem, ale jednak przejawia zainteresowanie młodymi dziewczynkami, to mamy tam niezłe zoo.
Pokaż odpowiedzi (1)
rgergerg [79.191.***.***] dodano: 01.09.2020, 16:41 #24
a ja nigdy nie słuchałem, nie słucham i nigdy nie będę słuchał pana maleńczuka i żyje mi się bardzo dobrze.
Bucha [188.146.***.***] dodano: 01.09.2020, 16:44 #25
Zero na śmie pouczać zaczynał od butaprenu i chyba teraz się to odzywa
Pokaż odpowiedzi (1)
Zero [188.146.***.***] dodano: 01.09.2020, 16:46 #27
Naćpany kleje m chce nas pouczać
Mietek [31.0.***.***] dodano: 01.09.2020, 23:55 #28
Wywody ćpuna i alkoholika. Kiedyś sam powiedział że cyt: "homoseksualizm jest wstrętny". Teraz zmienił zdanie, więc albo jest hipokrytą albo zasmakowało mu w kakao.
Pokaż odpowiedzi (3)
puuuq [185.25.***.***] dodano: 02.09.2020, 10:35 #32
Maleńczuk żyje w jakimś swoim
alternatywnym świecie bo jeśli dla niego
zwiększony ale jeszcze daleki do zachodnich
standardów zasiłek na dzieci czy dodatkowa
13 emerytura ma być - " dostaniem pieniędzy
za samo istnienie " - t zn ,że poziom jego empatii
osiągnął dno, bo chyba nie zdaje sobie sprawy ,
że dla milionów emerytów dodatkowe 800 zł
jest wyjątkowym wsparciem
Daniel [37.225.***.***] dodano: 02.09.2020, 13:01 #33
Pan Maleńczuk z ust mi to wyjął
Panie Maleńczuk [5.173.***.***] dodano: 02.09.2020, 15:31 #34
a czy odpowiadanie i bronienie własnej osoby w komentarzach pod wymyslonym nickiem to nie jest aby już objaw hipokryzji i w.w tchórzostwa :-D ? Nie zebym się dopierdalal ale to troche tak jakbys sobie sam laske robił :-D
ditto [195.150.***.***] dodano: 03.09.2020, 14:37 #35
No i wyznaczył poziom dyskusji w słowach "Polsko ty hó...u". Ale prymitywni są inni, ci drudzy, bo podzielił nas ten konus, bynajmniej nie Maleńczuk!
Pokaż odpowiedzi (1)
Arek [37.249.***.***] dodano: 03.09.2020, 20:35 #37
Zmieńcie nazwę na Teraz LGBT...Skończyliście się już dawno jako pismo muzyczne
Misqot [87.206.***.***] dodano: 05.09.2020, 11:13 #38
Stary, najebany alkoholik, pluszowy opozycjonista z koziej dupy.

I to właściwie tyle na temat tego pana.

Coś ty nie ma sensu komentować bo to alkoholowy bełkot.
Pioter [94.254.***.***] dodano: 06.09.2020, 04:24 #39
Nie podoba mi się, że redaktory pozwalają na tę pyskówkę polityczną. Przy niektórych artykułach powinien być zakaz komentarzy, chyba że Teraz Rock to już tylko Teraz Polityka. Jeszcze chwila i przestanę was kupować i czytać.
Noltie [5.184.***.***] dodano: 06.09.2020, 12:58 #40
w obawie przed skargami na komputer powiem tylko jedno: Malenczuk Ty.....ale niektóre numery masz spoko. Tak trzymaj o ile to czytaszUśmiech
popracuj nad wysokim C
taki [89.174.***.***] dodano: 09.09.2020, 07:12 #41
Cóż Maleńczuk im starszy tym głupszy, może dragi i wóda wyżarły mu już resztki mózgu. Teraz gada o tolerancji czyżby zapomniał jak zachowywał się na festiwalu w Opolu gdy publika go wygwizdała???