terazmuzyka.pl
Newsy 936V  
rf | 25 kwietnia 2019
15

Madonna opublikowała nowy teledysk. Znowu wzbudzi kontrowersje?

Poznaliśmy nowy teledysk Madonny. Czy „Medelin” wzbudzi podobne kontrowersje, co inne teledyski piosenkarki?

Medelin” to pierwszy teledysk, którym Madonna promuje swoją nową płytę, „Madame X”. W piosence z Madonną śpiewa kolumbijski artysta Maluma. „Madame X” ukaże się 14 czerwca 2019 roku.

Zobacz zwiastun nowego albumu Madonny

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny teledysk do utworu „Medelin”.

Opublikowana wcześniej zapowiedź nowej płyty artystki prezentuje nam postać wokalistki jako agentki, która podróżuje po całym świecie zmieniając swoją tożsamość i walczy o sprawiedliwość. Już w styczniu Madonna zdradziła, że duży wpływ na brzmienie jej nowej płyty będzie miała muzyka fado.

Dyskografię artystki zamyka album „Rebel Heart”, który opublikowała w marcu 2015 roku. Madonna publikuje i koncertuje niemalże od początku lat 80. Ma na swoim koncie ponad 300 milinów sprzedanych płyt i kilka wielkich przebojów – z „Like a Virgin”, „Frozen” czy „Vogue” na czele.

Komentarze (15)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mat [46.227.***.***] dodano: 25.04.2019, 10:19 #1
Świetny klip! Chyba najlepszy od kilku lat, Madonna jest ciagle na topie
Pokaż odpowiedzi (1)
Gibi [5.173.***.***] dodano: 25.04.2019, 10:24 #3
madonna czyli mała wrzeszcząco podskakująca ku...wka!!!
FOK [5.173.***.***] dodano: 25.04.2019, 13:18 #4
Wzbudza litość. 60-latka, która próbuje być 20-latką. Piosenka też słaba.
Pokaż odpowiedzi (4)
Diz [89.71.***.***] dodano: 25.04.2019, 16:37 #9
Znając Madonnę to będzie jakieś fado-maso. Ta piosenka ma w sobie tyle charakteru co kapusta kiszona. Kontrowersje? Przepraszam bardzo, a czym to babsko może jeszcze zaszokować? Zdecydowanie na plus dla niej, że jeszcze gorzej wypada ten raper nie raper. Jeśli to stanie się hitem, będzie oznaczało, iż świat jest już poniżej dna.
Diz [89.71.***.***] dodano: 25.04.2019, 16:38 #10
Znając Madonnę to będzie jakieś fado-maso. Ta piosenka ma w sobie tyle charakteru co kapusta kiszona. Kontrowersje? Przepraszam bardzo, a czym to babsko może jeszcze zaszokować? Zdecydowanie na plus dla niej, że jeszcze gorzej wypada ten raper nie raper. Jeśli to stanie się hitem, będzie oznaczało, iż świat jest już poniżej dna.
smichawa [83.22.***.***] dodano: 25.04.2019, 19:13 #11
madonna to kicz, pacynka,sztuczny twór hollywoodu, wątpię żeby w ogóle wiedziała o czym śpiewa,i co robi, ale ten teledysk nie jest kontrowersyjny czy szokujący, zwykła stara babcia bawi się z młodymi bałwankami i myśli że ma 20 lat, za niedługo ta impreza się skończy i wreszcie załapie że 20 lat jej nie wróci, i nie oszuka natury, królowa kiczu,wstydu i hańby, jakiego tam popu,chyba poopu, co ma więc zrobić? zejść ze sceny i przestać męczyć ludzi tym bajzlem bez przekazu, i jakiegokolwiek sensu.
Luck [31.0.***.***] dodano: 25.04.2019, 23:07 #12
Genialna!
Wygląda świetnie.
Powrót Królowej!Videoklip arcydzieło. Piosenka świeża i inna niż wszystkie.
Iwo [95.91.***.***] dodano: 27.04.2019, 20:29 #13
A co ona oko straciła na wojnie?
Inna [95.91.***.***] dodano: 27.04.2019, 20:31 #14
A co ona oko straciła na wojnie?
Elżbieta [89.161.***.***] dodano: 03.05.2019, 19:40 #15
SUPER