terazmuzyka.pl
Newsy 739V  
mg | 17 kwietnia 2019
0

Madonna podzieliła się z fanami utworem z nowej płyty [AUDIO]

Niedawno Madonna zapowiedziała publikację nowej płyty, a już teraz pochwaliła się pierwszym pochodzącym z niej singlem. Gościnnie w utworze zaśpiewał Maluma.

Opublikowana kilka dni temu zapowiedź oficjalnie potwierdziła, że nowe wydawnictwo Madonny zatytułowane będzie „Madame X”. Teaser prezentuje nam postać wokalistki jako agentki, która podróżuje po całym świecie zmieniając swoją tożsamość i walczy o sprawiedliwość. Już w styczniu Madonna zdradziła, że duży wpływ na brzmienie jej nowej płyty będzie miała muzyka fado.

Właśnie pojawiło się potwierdzenie tych informacji w postaci nowego utworu Madonny. Artystka zaprosiła do współpracy kolumbijskiego wokalistę, Maluma, z którym nagrała utwór „Medellín”. Możecie się z nim zapoznać poniżej:

Oficjalna premiera teledysku do powyższego singla odbędzie się 24 kwietnia na antenie MTV.

Dyskografię artystki zamyka album „Rebel Heart”, który opublikowała w marcu 2015 roku. Madonna publikuje i koncertuje niemalże od początku lat 80. Ma na swoim koncie ponad 300 milinów sprzedanych płyt i kilka wielkich przebojów – z „Like a Virgin”, „Frozen” czy „Vogue” na czele.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 2653V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
Newsy 1499V  
Newsy 1868V  
Newsy 2869V  
2

Romuald Lipko (Budka Suflera) walczy z nowotworem

rf | fot. Facebook | 10 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group