terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1931V  
mg | 6 maja 2020
28

Majowo-czerwcowy „Teraz Rock” już w przedsprzedaży [ZAMÓW TERAZ!]

Mimo problemów logistycznych, w końcu udało nam się przygotować nowego „Teraz Rocka”. Łączony numer majowo-czerwcowy właśnie pojawił się w naszym sklepie internetowym!

Do naszego sklepu internetowego trafił właśnie majowo-czerwcowy „Teraz Rock”. Znajdziecie w nim 10-stronicową wkładkę poświęconą zespołowi Danzig, a także wywiady – chociażby z przedstawicielami Judas Priest, Vader, Elektrycznych Gitar czy Katatonii – a także artykuły poświęcone Pearl Jam czy The Who.

Nowy „Teraz Rock” do sprzedaży ogólnej trafi 20 maja, ale już dziś możecie zamawiać go drogą internetową (wysyłka rozpocznie się 18 maja!).

[ZAMÓW TERAZ]

Ponieważ przyświeca nam hasło #ZostańWDomu, zachęcamy Was do skorzystania ze specjalnej oferty, którą przygotowaliśmy przy okazji premiery majowo-czerwcowego wydania naszego pisma:

  • #ZostańWDomu – dwa „Teraz Rocki” – 18 zł [ZAMÓW TERAZ]
  • #ZostańWDomu – „Teraz Rock” + „Wydanie Specjalne” – 27 zł [ZAMÓW TERAZ]
  • #ZostańWDomu – dwa „Teraz Rocki” + „Wydanie Specjalne” – 35 zł [ZAMÓW TERAZ]

W numerze majowo-czerwcowym „Teraz Rocka” znajdziesz:

  • Danzig na 10 stronach

Wywiady:

  • Judas Priest
  • Vader
  • Krzysztof Cugowski
  • Boomtown Rats
  • Peter Straker – Freddie Mercury wspomnienie
  • Świetliki
  • Elektryczne Gitary
  • Katatonia
  • Greg Dulli
  • Lion Shepherd
  • All Time Low
  • Alestorm

Artykuły:

  • Pearl Jam
  • Pechowa 13 – Koncerty, których nie było
  • The Who – Tommy
  • Ian Curtis
  • Części pierwsze: Jimi Hendrix, Hey Joe
  • 5 Na 5: Kuba Koźba
  • Kower Story: 2Tm2,3, 2Tm2,3

Komentarze (28)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kadakrystian dodano: 06.05.2020, 14:07 #1
Dziękuję bardzo za wkładkę!
mourningsun dodano: 06.05.2020, 15:30 #2
Wreszcie DANZIG! Wspaniałe! Pierwszy numer który kupię po prawie rocznej przerwie. Ech gdyby tak jeszcze kogoś w redakcji natchnęło na wkładkę o Fields od the Nephilim/Nefilim/Rubicon....
Marcin [5.173.***.***] dodano: 06.05.2020, 16:17 #3
W końcu ciekawa wkładka - artysta zasłużony, ale jakoś pomijany u nas... Dzięki, kupię na pewno.
dizstorszyn [212.244.***.***] dodano: 06.05.2020, 16:20 #4
Również przyklaskuję za wkładkę o Danzig!Moje i nie tylko moje modły(mail'e) zostały wysłuchane!Osobiście to niemal błagałem ponad 20 lat,no i w końcu się doczekałem.Absurdalna sytuacja,jak z serialu Alternatywy 4 z przyszłymi lokatorami oczekującymi(całą wieczność) na swoje mieszkania.Dłuuugooo trzeba było czekać!WIELKIE DZIĘKI !!!Oby każdy czytelnik TR doczekał(dożył) wkładki swojego ulubionego wykonawcy
Pokaż odpowiedzi (3)
Mecenas [81.219.***.***] dodano: 06.05.2020, 16:33 #8
Dziękuję za zapowiadającą się świetnie wkładkę i za to, że się nie poddajecie!
A przy okazji: od lat czekam na wkładkę o Arjenie Lucassenie, w tym o AYREONie. Przecież to gratka nie tylko dla fanów prog-folk-heavy-metalu, ale także zwolenników tych wszystkich gości, którzy pojawili się na jego płytach!
Pokaż odpowiedzi (3)
jabco40 [83.23.***.***] dodano: 06.05.2020, 22:33 #12
TAK!!!! W KONCU DANZIG!!!!!!!!! JESZCZE DAJCIE THERION ,QUEENSRYCHE I GOGOL BORDELLO.
seth dodano: 06.05.2020, 23:06 #13
HelllelujaUśmiech)) Nareszcie Danzig i to od razu we wkładce. Normalnie się ucieszyłem jak dziecko. Jako stary fan Złego Elvisa kupię ten numer na pewno.
A na dokładkę Vader i Świetliki.
Przyłączam się też do prośby o wkładkę o Fields Of The Nephilim. Zespół ten miał i ma nadal wielki wpływ nie tylko na scenę gothic rockową ale też szeroko pojętą scenę metalową.
s_n_e [188.122.***.***] dodano: 07.05.2020, 11:59 #14
Czy wysyłka może zostać usprawniona? Poprzedni numer zamówiłem, potwierdzono wysyłkę bodajże 30 marca, a w skrzynce znalazłem go 14 kwietnia. Jeśli mam płacić więcej (koszt wysyłki) to nie chcę czekać 2 tygodnie na przesyłkę.

Dodam też, że w "reklamie" numeru poprzedniego nikt nie podał kosztu wysyłki. Uczciwość nakazywałaby to zrobić...
Pokaż odpowiedzi (1)
Wera [31.0.***.***] dodano: 07.05.2020, 12:09 #16
Znowu marny zespolik we wkładce szkoda za to płacić bo uszy zwiędną.
Pokaż odpowiedzi (1)
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 07.05.2020, 12:54 #18
Ostatni TR na jaki się skusiłem miał wkładkę o Nicku Cavie. Właściwie tylko dlatego zdecydowałem się na zakup, po wieloletniej przerwie w czytaniu tegoż periodyku. Dowiedziałem się z niej że Cave, to taki Cohen (tylko że odrobinę gorszy, tak można było wywnioskować). Teraz jest wkładka o Danzigu i nie popełnię już podobnego błędu. Kto wie czego bym się jeszcze dowiedział. Wszyscy przecież wiemy, że Glenn to taki przypakowany Jim Morrison, którzy dożył starości.
Miko [89.64.***.***] dodano: 07.05.2020, 14:05 #19
Super pomysł z Danzig. Zamiast 16 wkładki o Pink Floyd czy Queen. Od prawie 30 lat czekam na Dead Kennedys, Nomeansno, Happy Mondays, Pixies...
Robert Jastrzębski dodano: 07.05.2020, 15:51 #20
A może by tak Szanowna redakcjo Jeff Beck na wkładkę ? ; 0
Pokaż odpowiedzi (4)
dragstrip dodano: 11.05.2020, 08:02 #25
Wysyłka zacznie się 18 maja czyli dojdzie 20 albo później i jeszcze opłata za wysyłkę.
JKKrzysiek [89.64.***.***] dodano: 12.05.2020, 18:19 #26
Kiedy prenumeratorzy dostaną ten numer. Jak redakcja chce wyrównać brak jednego numeru w roku.
Midge ure [178.37.***.***] dodano: 17.05.2020, 07:26 #27
Dziękuję za wkładki Ultravox John Foxx Visage.żegnam się już z tą gazetą
zyrafu [109.173.***.***] dodano: 20.05.2020, 22:25 #28
A kiedy będzie e-wydanie?