terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1467V  
mg | 22 lutego 2017
6

Marcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży

W najnowszym „Teraz Rocku” coś dla siebie znajdą miłośnicy Riverside, Green Day, Me And That Man, Ozzy’ego Osbourne’a czy Happysad.

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

14-stronicową wkładkę poświęciliśmy słynnej polskiej grupie Riverside. To po części reakcja na Wasze prośby i sugestie, a po części potwierdzenie tego, że muzycy z warszawskiego zespołu są znaczącą siłą nie tylko polskiego, ale i światowego rocka. Niezwykle poruszony tym faktem jest lider i wokalista zespołu, Mariusz Duda:

Okładkę marcowego numeru pisma zdobi inny polski zespół, a mianowicie Me And That Man. Choć to grupa młoda, o jej sile stanowi dwóch znakomitych, doświadczonych muzyków – Adam Nergal Darski i John Porter. Obaj panowie udzielił naszemu pismu obszernego wywiadu, w którym opowiadają o nowym muzycznym rozdziale w swojej karierze.

Na łamy naszego pisma powróciła również rubryka „Strip-tease”. Co uważniejsi czytelnicy naszej strony internetowej wiedzieli, że pierwszym z zaproszonych gości został Tomasz Organek. Przypominamy, że to właśnie Wy zadawaliście pytania muzykowi, a on bardzo chętnie na nie odpowiedział. Zaowocowało to obszernym i bardzo ciekawy wywiadem.

Nasi redaktorzy postanowili również spojrzeć na rocka lat sześćdziesiątych. Efektem tego jest tekst „1967 – Rok, który zmienił rock”. W numerze znajdziecie ponadto obszerną relację z krakowskiego koncertu Green Day, wywiady z HappysadVoo Voo czy Mike’em Oldfieldem, a także artykuł poświęcony Ozzy’emu Osbourne’owi.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, a także w naszym sklepie internetowym. Jest dostępny również w wersji elektronicznej

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
deFranco dodano: 23.02.2017, 07:24 #1
Nareszcie papier przyjemny w dotyku. Mam nadzieję, że to nie jest
jednorazowy wyskok.
Co się stało z Jackiem Leśniewskim ? Czyżby ponowne zakończenie współpracy ?
Umknęło mi też kiedy TR zrezygnował z rifferencji. Szkoda.
morydz dodano: 23.02.2017, 13:41 #2
Mnie się bardziej podobał taki papier, jak w ostatnich numerach :(
rockman [91.192.***.***] dodano: 26.02.2017, 13:01 #3
Relacje Wiesława Weissa z Jackiem Leśniewskim przypominają morskie odpływy i przypływy. Może w czasach tzw. DOBREJ ZMIANY należałoby trwale zakopać topór wojenny? Istnieją przecież wspólni adwersarze w rodzaju Grzegorza Brzozowicza. Myślę, że Weiss z Leśniewskim mogliby wspólnym wysiłkiem pognębić takich osobników, jak Brzozowicz. Przecież jeszcze Niemen za życia ostro wypunktował Brzozowicza w jednym ze swoich felietonów...
zdziwiony [79.139.***.***] dodano: 27.02.2017, 18:20 #4
Osłupiałem jak to przeczytałem...Recenzja nowej płyty Depeche Mode. Jak można oceniać płytę, którą się raz przesłuchało??? To są kpiny jakieś.
Poza tym zawyżone oceny płyt Riverside!!! 3 pięciogwiazdkowe albumy?? kiedyś najwyższa ocena to coś znaczyło, teraz rozdaje się je na prawo i lewo.
Pokaż odpowiedzi (1)
aux80 dodano: 08.03.2017, 09:25 #6
Nowy numer dopiero wpadł w moje ręce, więc nie oceniam, ale muszę pochwalić redakcję za wkładkę KISS którą zapowiedzieli. Ogromnie się z tego cieszę gdyż uwielbiam amerykański rock. Należy się chłopakom wkładka jak nic. Mam nadzieję że po Kiss wkładkę dostanie Alice Cooper, Motley Crue i inni Uśmiech
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group