terazmuzyka.pl
Newsy 1338V  
rf | 12 września 2017
0

Marilyn Manson. Szczegóły nowej płyty i nowy singel [AUDIO]

Znamy szczegóły nowego albumu Marilyna Mansona, a także utwór promujący to wydawnictwo.

6 października 2017 roku ukaże się nowy album Marilyna Mansona. Płyta zatytułowana jest „Heaven Upside Down”. Do promocji trafił pierwszy utwór zapowiadający wydawnictwo, „We Know Where You Fucking Live”.

Linkin Park dziękuje fanom za wsparcie

Premiera singla miała miejsce w programie Zane’a Lowe „Beats 1”. Poniżej znajdziecie link do oficjalnego odsłuchu „We Know Where You Fucking Live”.

We Know Where You Fucking Live” jest jednym z utworów, które Marilyn Manson wykonywał na żywo podczas letniej europejskiej trasy koncertowej. Poniżej możecie obejrzeć wykonanie z katowickiego Spodka, z 21 lipca tego roku.

Oto lista utworów, jakie trafią na „Heaven Upside Down”:

  1. Revelation #12
  2. Tattooed In Reverse
  3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
  4. SAY10
  5. KILL4ME
  6. Saturnalia
  7. JE$U$ CRI$I$
  8. Blood Honey
  9. Heaven Upside Down
  10. Threats of Romance

Poniżej natomiast widnieje okładka płyty.

Pierwotnie płyta miała ukazać się 14 lutego 2017 roku pod tytułem „Say10”, jednak jej premiera została przesunięta a tytuł zmieniony. W wywiadzie dla „Loudwire” Marilyn Manson tak tłumaczył swoją decyzję:

Gdyby płyta wyszła wtedy, kiedy zamierzałem, kiedy myślałem, że jest ukończona, czyli w lutym, nie byłoby na niej utworów „Revelation #12,” „Heaven Upside Down” i „Saturnalia”. To są trzy kluczowe piosenki, które opowiadają całą historię. Wszystkie te teksty miałem już napisane, ale nie mogłem dla nich znaleźć miejsca. Gdyby to był film, znalazłyby się one na początku, w środku i na końcu. Po „Heaven Upside Down” jest piosenka, która nadawałaby się pod napisy końcowe, podsumowuje historię płyty, a interpretacja należy do słuchacza.

Manson powiedział też, że cieszy się, że nowa płyta nie ukazała się zgodnie z pierwotnymi założeniami. „Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu” – podsumowuje.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group