terazmuzyka.pl
Koncerty 577V  
mg | 24 kwietnia 2019
0

Mark Lanegan Band zagra koncert w Polsce [DATA, BILETY]

Mark Lanegan wraz z zespołem ponownie przyjadą do Polski. Koncert odbędzie się jeszcze w tym roku, a grupa promowała będzie nowy album „Somebody’s Knocking”.

Agencja Go Ahead ogłosiła właśnie koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek 26 kwietnia o godzinie 10:00 i będą dostępne za 95 złotych (w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 110 złotych).

„Somebody’s Knocking” to najnowszy album Lanegana, którego premiera planowana jest na 18 października. To wydawnictwo artysta będzie promował podczas koncertu w Polsce Właśnie ukazał się pierwszy singiel z płyty – „Stitch It Up”:

Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie. Ma na swoim koncie współpracę z niezliczoną ilością ważnych artystów, śpiewał między innymi w grunge'owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma na swoim koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 983V  
1

Kortez zapowiada jesienną trasę z nowymi piosenkami [DATY]

rf | fot. Facebook | 20 sierpnia 2019
Koncerty 2914V  
14

Mike Patton powróci z legendarnym zespołem

rf | fot. Roberto Re | 13 sierpnia 2019
Koncerty 467V  
2

Łydka Grubasa udostępniła „Rapapara” z Pol'and'Rock [WIDEO]

rf | fot. Stanisław Wadas | 12 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group