terazmuzyka.pl
Newsy 972V  
rf | 12 września 2017
0

Matt Heafy (Trivium) relacjonuje przejście huraganu Irma [FOTO]

Matt Heavy z Trivium ostatni tydzień spędził na przygotowaniach i walce z efektami huraganu Irma.

Matt Heafy, wokalista i gitarzysta zespołu Trivium, mieszka na Florydzie, która doświadczyła ogromnych zniszczeń wywołanych przez huragan Irma. Matt na bieżąco publikował na swoim profilu Instagram relację z przejścia Irmy.

Marilyn Manson ujawnia szczegóły nowej płyty i publikuje singel

Matt na swoim profilu Instagram publikował postępy prac nad przygotowywaniem swojego domu na uderzenie Irmy. Zaczął od zabicia wszystkich okien solidnymi deskami.

Zadbał też o odpowiednie zgromadzenie zapasów jedzenia, wody, a także zaopatrzył się w generator prądu i paliwo.

Matt Heafy przyznawał, że trudno w takiej sytuacji zachować spokój, ale starał się też nie tracić dobrego humoru. Na swojej stronie umieścił przeróbkę tekstu „Armageddon ItDef Leppard:

Yeah, but are you gettin' it?

(Irmageddon it)

Ooh, really gettin' it?

(Yes, Irmageddon it)

Zapewniał, że w domu wszyscy będą bezpieczni, ale żartował, że jeśli wszystko zawiedzie to za pomocą swoich uszu odleci albo popłynie do Georgii.

Moment krytyczny przyszedł, kiedy wysiadło zasilanie. Okazało się jednak, że dom Heafy’ego został odpowiednio przygotowany. Poza dwoma niewielkimi przeciekami Matt nie odnotował większych zniszczeń.

Zauważył natomiast, że podwórko wygląda, jakby rozegrała się na nim bitwa o Endor.

Matt jednak od razu wziął się do roboty i zabrał do sprzątania.

Matt Heafy opublikował też grafikę, pokazującą jak huragan Irma wygląda w porównaniu do krajów europejskich. Dodał przy tym:

Tak będzie wyglądała nasza kolejna trasa, po tym jak pokonaliśmy Irmę i przejęliśmy jej siłę niczym Megaman po pokonaniu bossa.

Nowy album Trivium zatytułowany będzie „The Sin and the Sentence” i ukaże się 20 października 2017 roku. Znajdą się na nim następujące utwory:

 1. The Sin And The Sentence
 2. Beyond Oblivion
 3. Other Worlds
 4. The Heart From Your Hate
 5. Betrayer
 6. The Wretchedness Inside
 7. Endless Night
 8. Sever The Hand
 9. Beauty In The Sorrow
 10. The Revanchist
 11. Thrown Into The Fire

Album „The Sin and the Sentence” wyprodukował Josh Wilbur, który ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami jak Gojira czy Lamb of God. Wydawnictwo nagrane zostało natomiast w kalifornijskim Hybrid Studios. Grupa opublikowała oficjalny teledysk do utworu „The Heart From Your Hate”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group